Przebudowa budynku Internatu Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej poprzez budowę wewnętrznego szybu windowego z montażem dźwigu osobowego w ramach dostosowania obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00196617
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00196617/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-29 14:15
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0dc08768-1460-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7382150787
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00196617 z dnia 2021-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku Internatu Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej poprzez budowę wewnętrznego szybu windowego z montażem dźwigu osobowego w ramach dostosowania obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Gorlicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893150
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Biecka 3
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatgorlicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatgorlicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatgorlicki/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku Internatu Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej poprzez budowę wewnętrznego szybu windowego z montażem dźwigu osobowego w ramach dostosowania obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0dc08768-1460-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196617
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002321/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Dostosowanie budynku internatu Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez budowę wewnętrznego szybu windowego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00178312/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zgodnie z tytułem, przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa szybu windowego wraz z dostawą i montażem windy oraz pracami towarzyszącymi w budynku Internatu Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej mające na celu dostosowanie obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zaprojektowany dźwig osobowy posiada napęd elektryczny bezreduktorowy, udźwig 630 kg, prędkość 1m/s. Kabina w układzie nieprzelotowym przystosowana dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Charakterystyka techniczna dźwigu osobowego została przedstawiona w projekcie konstrukcyjnym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45313100-5 - Instalowanie wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu zostały złożone dwie oferty, w tym oferta z najniższą ceną tj. 381.300,00 zł brutto, natomiast kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi: 250.000,00 zł brutto.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2021-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |