Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wieczfnia-Kolonia.
Gmina Wieczfnia Kościelna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00194808
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00194808/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-28 13:11
- Lokalizacja
- Wieczfnia Kościelna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b1d2920-eabe-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5691760011
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00194808 z dnia 2021-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wieczfnia-Kolonia.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wieczfnia Kościelna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378516
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wieczfnia Kościelna 48
1.5.2.) Miejscowość: Wieczfnia Kościelna
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-513
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 23 654 00 04
1.5.8.) Numer faksu: 23 654 00 50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wieczfniakoscielna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ugwieczfnia.bipgmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wieczfniakoscielna.ezamawiajacy,pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wieczfnia-Kolonia.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b1d2920-eabe-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194808
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004784/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wieczfnia-Kolonia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00123417/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKiI.271.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 374001,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
. Przedmiotem zamówienia jest : „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wieczfnia- Kolonia”. Droga położona jest w centralnej części Gminy Wieczfnia Kościelna na działkach nr 63 i 29 w miejscowości Wieczfnia-Kolonia. Początek projektowanego odcinka drogi gminnej znajduje się w km 0 + 000,00 na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 2306W o nawierzchni bitumicznej. Koniec projektowanego odcinka znajduje się w km 0 + 720,00 przebudowywanej drogi. Projektowany odcinek na całej długości (720,00 m) posiada przekrój szlakowy o nawierzchni bitumicznej (szer. 3,50 m) z obustronnymi poboczami po 1,50 m oraz z obustronnymi rowami drogowymi. Droga posiada jeden przepust poprzeczny do odprowadzania wody z pasa drogowego w km 0 + 435,00 km, rurowy ø 60 cm ze ściankami czołowymi w dobrym stanie technicznym (nie wymaga przebudowy). W istniejącej nawierzchnia asfaltobetonowej o szerokości 3,50 m przebiega kolektor sanitarny ks200. Wzdłuż drogi poza pasem drogowym od km 0 + 030 do km 0 + 500 po stronie lewej przebiega wodociąg w160 przechodzący w km 0 +280 w w110 i dalej od km 0 + 500 po stronie lewej już w pasie drogowym jako w90 i w110 do km 0+720. Poza pasem drogowym po stronie prawej przebiega napowietrzna linia energetyczna, a po stronie lewej podziemny kabel telekomunikacyjny. Projektowany odcinek planuje się urządzić z jezdnią z asfaltobetonu o szer. 3,50 m dla ruchu dwukierunkowego pojazdów oraz zapewnić ruch pieszy poprzez wykonanie poboczy z kruszywa łamanego do szer. 1,50 m. Dodatkowo w połowie odcinka projektuje się wykonanie mijanki z asfaltobetonu o długości 25 m i szer. 5,0 m na podbudowie z kruszywa łamanego grubości 20 cm Wody opadowe odprowadzane będą powierzchniowo z zastosowaniem odpowiednich spadków poprzecznych i podłużnych do istniejących rowów, które wymagają oczyszczenia i odmulenia.
2. W zakres zamówienia wchodzi:
- przebudowa jezdni w obrębie istniejącego pasa drogowego polegająca na wykonaniu nowej warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego o gr. 4 cm oraz warstwy wiążącej na poszerzeniu o gr. 8 cm.
- mechaniczne uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym przy grubości warstwy 8 cm,
- wykonanie robót ziemnych, podbudowy pomocniczej z kruszywa łamanego 0/31,5 mm pod konstrukcje mijanki o gr. 20 cm,
- wykonanie części przelotowej przepustów rurowych pod zjazdami z rur PVC SN 8 o ø 40 cm pod zjazdami wraz ze ściankami czołowymi przepustów rurowych (elementy prefabrykowane),
- wykonanie warstwy wyrównawczo-wzmacniającej nawierzchni z betonu asfaltowego przy średniej gr. warstwy 3 cm na całej szerokości istniejącej nawierzchni.
- mechaniczne oczyszczenie i odmulenie istniejących rowów drogowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 263367,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 344660,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 263367,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Inżynieryjnych PRDI S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 569-16-49-963
7.3.3) Ulica: Stefana Roweckiego "Grota" 8
7.3.4) Miejscowość: Mława
7.3.5) Kod pocztowy: 06-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 263367,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-15| 2021-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |