Remont dróg powiatowych nr 1076K, 2188K oraz 2292K w miejscowości Krzeszowice (ul. Daszyńskiego, Rondo Jana Pawła II, ul. Ogrodowa oraz ul. Grunwaldzka)
ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00195014
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00195014/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-28 14:08
- Lokalizacja
- Batowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e740b5f0-f4f3-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6772084980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00195014 z dnia 2021-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg powiatowych nr 1076K, 2188K oraz 2292K w miejscowości Krzeszowice (ul. Daszyńskiego, Rondo Jana Pawła II, ul. Ogrodowa oraz ul. Grunwaldzka)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351579270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 106
1.5.2.) Miejscowość: Batowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-086
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12 622 10 10
1.5.8.) Numer faksu: 12 622 10 12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdpk.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpk.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/zdpkrakowskiego/Article/id,58268.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Drogownictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg powiatowych nr 1076K, 2188K oraz 2292K w miejscowości Krzeszowice (ul. Daszyńskiego, Rondo Jana Pawła II, ul. Ogrodowa oraz ul. Grunwaldzka)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e740b5f0-f4f3-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195014
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007156/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.33 Remont dróg powiatowych nr 1076K, 2188K oraz 2292K w miejscowości Krzeszowice (ul. Daszyńskiego, Rondo Jana Pawła II, ul. Ogrodowa oraz ul. Grunwaldzka).
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136764/05
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/261/36/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 7133282,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia.
Zadanie polega na remoncie dróg powiatowych nr 2188K, 2292K i 1076K w m. Krzeszowice w ramach zadania p.n. wykonano „Opracowanie szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia wraz z elementami projektu wykonawczego dla zadania pn. Remont dróg powiatowych nr 1076K, 2188K oraz 2292K w miejscowości Krzeszowice (ul. Daszyńskiego, Rondo Jana Pawła II, ul. Ogrodowa oraz ul. Grunwaldzka)”.
2. Zadanie będzie realizowane na podstawie 2 zgłoszeń do właściwych organów.
1) Zgłoszenia do Starostwa Powiatowego dla którego uzyskano zaświadczenie znak AB.V.6743.3.112.2020.MMC z dnia 16 lipca 2020r. dla zadania pn.:„Remont ul. Daszyńskiego wraz z Rondem Jana Pawła II (istniejącej drogi powiatowej nr 2188K w km 0+000 - 0+374) polegający na frezowaniu istniejącej nawierzchni warstwy ścieralnej i wiążącej z miejscową wymianą podbudowy; remont istniejących chodników, peronu przystankowego, wiaty przystankowej na działkach w miejscowości Krzeszowice o numerach ewid. 1528, 1532/2, 2462, remont ul. Ogrodowa (istniejącej drogi powiatowej nr 2292K w km 0+000 - 0+219) polegający na frezowaniu istniejącej nawierzchni warstwy ścieralnej i wiążącej z miejscową wymianą podbudowy; remont istniejących chodników na działkach w miejscowości Krzeszowice o numerach ewid. 1528, 1532/2, 1533, 1536 oraz remont ul. Grunwaldzka (istniejącej drogi powiatowej nr 1076K w km 0+000 – 1+000) polegający na frezowaniu istniejącej nawierzchni warstwy ścieralnej i wiążącej z miejscową wymianą podbudowy; remont istniejących chodników, peronu przystankowego, zatoki autobusowej, oraz wiaty przystankowej na działkach w miejscowości Krzeszowice o numerach ewid. 23/4, 107/1, 945, 947, 948/4, 948/6, 1524, 1534, działkach w obrębie Czatkowice o numerach ewid. 533 oraz 536 ”.
2) Zgłoszenie do Wojewody Małopolskiego znak dla którego uzyskano zaświadczenie znak WI-Xi.7840.29.207.2020.DP z dnia 24 lipca 2020r. dla zadania pn.:„Remont ul. Daszyńskiego (istniejącej drogi powiatowej nr 2188K w km 0+374 - 0+380) polegający na frezowaniu istniejącej nawierzchni warstwy ścieralnej i wiążącej wraz z remontem istniejącego chodnika na działce nr 1360 w miejscowości Krzeszowice – w zakresie wlotu drogi powiatowej nr 2188K na skrzyżowaniu z drogą krajową nr 79 ”
3. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia określają:
- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 8 do SIWZ;
- dokumentacja techniczna – stanowiąca załącznik nr 9 do SIWZ.
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – stanowiące załącznik nr 10 do SIWZ;
- wzór istotnych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiący załącznik nr 5 do SIWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45243510-0 - Budowa nasypów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8548333,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9337559,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8548333,66 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANZIT Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6460009572
7.3.3) Ulica: Lubachowy 68
7.3.4) Miejscowość: Moskorzew
7.3.5) Kod pocztowy: 29-130
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8548333,66 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 280 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |