Budowa i przebudowa przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych Powiatu Przeworskiego
Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00194795
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00194795/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-28 13:07
- Lokalizacja
- Przeworsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-975e7b82-f69a-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7941525690
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00194795 z dnia 2021-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i przebudowa przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych Powiatu Przeworskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650903291
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego 17
1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 016 648 97 24
1.5.8.) Numer faksu: 016 648 97 24
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd_przeworsk@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatprzeworsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/ed5aefdc-c3be-42f7-a480-f57bc18073ec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i przebudowa przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych Powiatu Przeworskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-975e7b82-f69a-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194795
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00140179/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZ.3311.16.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 737620,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Budowa i przebudowa przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych Powiatu Przeworskiego” obejmująca
Przejście dla pieszych nr 1 Droga Nr P 1255 R w m. Rudka w km 2+244
Zakres rozwiązań projektowych obejmuje:
• Roboty ziemne 218,70 m3
• Wykonanie kolektora kanalizacji deszczowej w ilości 135,00 m
• Budowa chodnika w ilości 135,00 mb
• Wykonanie poszerzenia nawierzchni na długości 135,00 mb
• Budowa przejścia dla pieszych wraz z oznakowaniem aktywnym oraz oświetleniem przejścia
Przejście dla pieszych nr 2 Droga Nr P 1594 R w m. Zarzecze w km 8+608
Zakres rozwiązań projektowych obejmuje:
• Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe
• Frezowanie oraz wykonanie nowej warstwy ścieralnej w km 8+506 – 8+710
• Budowa przejścia dla pieszych wraz z oznakowaniem aktywnym oraz oświetleniem przejścia
Przejście dla pieszych nr 3 Droga Nr P 1518 R w m. Świętoniowa w km 5+093
Zakres rozwiązań projektowych obejmuje:
• Roboty przygotowawcze
• Roboty ziemne 330,48 m3
• Wykonanie kolektora kanalizacji deszczowej w ilości 204,00 m
• Budowa chodnika w ilości 204,00 mb
• Wykonanie poszerzenia nawierzchni na długości 94,50 mb
• Budowa przejścia dla pieszych wraz z oznakowaniem aktywnym oraz oświetleniem przejścia
Przejście dla pieszych nr 4 Droga Nr P 1553 R w m. Adamówka w km 0+391
Zakres rozwiązań projektowych obejmuje:
• Roboty przygotowawcze
• Roboty ziemne 165,24 m3
• Wykonanie kolektora kanalizacji deszczowej w ilości 102,00 mb
• Budowa chodnika w ilości 202,00 mb
• Wykonanie poszerzenia nawierzchni na długości 202,00 mb
• Budowa przejścia dla pieszych wraz z oznakowaniem aktywnym oraz oświetleniem przejścia
Przejście dla pieszych nr 5 Droga Nr P 1609 R w m. Sietesz w km 0+703
Zakres rozwiązań projektowych obejmuje:
• Roboty przygotowawcze
• Roboty ziemne 306,18 m3
• Wykonanie kolektora kanalizacji deszczowej w ilości 189,00 m
• Budowa chodnika w ilości 189,00 mb
• Wykonanie poszerzenia nawierzchni na długości 189,00 mb
• Budowa przejścia dla pieszych wraz z oznakowaniem aktywnym oraz oświetleniem przejścia
4.1 Wykonawca przygotuje dokumentację w celu uzyskania decyzji administracyjnej zezwalającej na wykonanie robót.
4.2 Szczegółowy zakres robót określają kosztorysy ofertowe, przedmiary robót, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załącznik do niniejszej SWZ.
4.3 Przy realizacji zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do stosowania jedynie wyrobów dopuszczonych do używania w budownictwie w rozumieniu ustawy z dnia7lipca1994r.Prawo budowlane(Dz.U.z2019r.poz.1186,zpóźn.zm.)oraz
ustawy o wyrobach budowlanych (Dz. U. z 2020 poz. 215 z późn. zm.) oraz innych przepisów, o ile mają zastosowanie.
4.4 Materiały do wykonania zamówienia należy przyjmować w kategorii i jakości nie niższej (równoważne) niż te wskazane w SWZ i załącznikach do niej.
4.5 Wykonawca odpowiedzialny jest za powstałe w toku własnych prac odpady oraz za właściwy sposób postępowania z nimi, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (Dz. U. z 2020r. poz. 797, z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2019r. poz. 2010, z późn. zm.). Wywóz i utylizacja odpadów budowlanych odbywa się na koszt Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1023801,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2971571,69 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1023801,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Komunalny Sp. z.o.o. w Żołyni
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000127202
7.3.3) Ulica: ul. Białobrzeska 118
7.3.4) Miejscowość: Żołynia
7.3.5) Kod pocztowy: 37-110
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1023801,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-05-31| 2021-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |