Budowa odwodnienia dróg na os. Awaryjnym w Skawinie
Gmina Skawina
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00195038
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00195038/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-28 14:14
- Lokalizacja
- Skawina, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2214c5ed-019e-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6791023301
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00195038 z dnia 2021-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odwodnienia dróg na os. Awaryjnym w Skawinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skawina
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555588
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Skawina
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-050
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 122770179
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.mueck@gminaskawina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umigskawina
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa odwodnienia dróg na os. Awaryjnym w Skawinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2214c5ed-019e-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195038
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155718/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.34.IN.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa układu komunikacyjnego na terenie Osiedla Awaryjnego w miejscowości Skawina, w zakresie: odtworzenie trasy i punktów wysokościowych (roboty pomiarowe - 1,19 ha, mechaniczne ścinanie drzew z karczowaniem pni i wywozem - 13 szt., ręczne ścinanie i karczowanie zakrzaczeń - 0,01 ha, usunięcie warstwy ziemi urodzajnej wraz z wywozem - 258,84 m3, rozbiórki elementów dróg, ogrodzeń i przepustów wraz z wywozem – 8 434,88 m3, zabezpieczenie podziemnych linii wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych oraz regulacja wysokościowa urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych, kanalizacja deszczowa, koryto wraz z profilowaniem i zagęszczaniem podłoża, warstwy odsączające i odcinające, geotkanina 50/50 kN/m – 3 158,57 m2, podbudowa pomocnicza z mieszanki kruszywa niezwiązanego – 1 076,33 m2, podbudowa zasadnicza z mieszanki kruszywa niezwiązanego – 1 211,38 m2, ustawienie krawężników betonowych (krawężniki, ławy betonowe) – 338,81 m, betonowe obrzeża (obrzeża, ławy betonowe) – 2 098,72 m, nawierzchnia z asfaltu – 823,89 m2, nawierzchnia z betonowej kostki brukowej – 1 620,00 m2 przebudowa oświetlenia, zabezpieczenie elektroenergetycznych sieci kablowych, dostawa i montaż elementów małej architektury oraz rewitalizacja zieleńca.
Szczegółowy zakres zamówienia zawarty jest w Specyfikacji warunków Zamówienia dostępnej na stronie prowadzonego postępowania: https://miniportal.uzp.gov.pl
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232452-5 - Roboty odwadniające
45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2021-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |