Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe
GMINNE CENTRUM KULTURY, SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00195553
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00195553/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-29 08:53
- Lokalizacja
- Wolin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4deb9608-0fcd-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8551274074
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00195553 z dnia 2021-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNE CENTRUM KULTURY, SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000287444
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 23
1.5.2.) Miejscowość: Wolin
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-510
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 913220871
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.ckis@gminawolin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ckis.gminawolin.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4deb9608-0fcd-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195553
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Operacja pn. „Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej” Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177331/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z art. 305 pkt 2 ustawy Pzp, Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-0162fc89-ff46-11eb-b885-f28f91688073
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2021.MS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 345618,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn.: „Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe”.
Zakres robót budowlanych:
- budowa pomostu stałego-rekreacyjnego na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. Projektuje się pomost w kształcie litery „T”, na stalowych palach, z pokładem drewnianym, służących
do cumowania niewielkich jednostek pływających, jak łodzie, kajaki, jachty, i rekreacji - zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy. W związku z powyższym projektowany pomost lokalizowany jest w strefie przybrzeżnej (płytkich wód jeziora Wisełka), tak aby nie przekraczać głębokości 2,5m od korony pomostu do dna akwenu. Zakłada się główne użytkowanie jako rekreacyjne;
- budowa ścieżki spacerowej wzdłuż ul. Warnowskiej i brzegu jeziora Wisełka. Przy ścieżce planuje się uporządkowanie terenu i zieleni, w tym rewitalizacja trawników i nasadzenia izolacyjne, w zakresie inwestycji oraz bezpośrednio z nią sąsiadującego, niezbędne wycinki nieuporządkowanej zieleni kolidującej z trasą ścieżki i nasadzenia zielenią niską;
- montaż elementów małej architektury: ławki, śmietniki, urządzenia zewnętrzne rekreacyjno-sportowe, grille stałe wraz z towarzyszącym stołem z dwoma ławami, zadaszona altana
ze stołem i ławkami, odgrodzenie terenów rekreacyjnych od jezdni ul. Warnowskiej elementami małej architektury i zieleni niskiej;
- budowa infrastruktury technicznej - oświetlenia terenu i montaż lamp parkowych;
- obsługa geodezyjna zadania.
Szczegółowy zakres robót jak również parametrów przedmiotu niniejszego postępowania znajduje się w dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, przedmiarach robót budowlanych, opinii geotechnicznej oraz projektowanych postanowieniach umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45244000-9 - Wodne roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 738000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 738000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 738000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "WOOD MASTERS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 302333699
7.3.3) Ulica: KOLEJOWA
7.3.4) Miejscowość: OKONEK
7.3.5) Kod pocztowy: 64-965
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 738000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-30| 2021-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |