Wykonanie robót brukarskich na terenie Witkowa - ul. Słoneczna, Sosnowa, Jodłowa i Młyńska
Gmina i Miasto Witkowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00195584
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00195584/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-29 09:04
- Lokalizacja
- Witkowo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ebf289fa-0a1e-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7842299262
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00195584 z dnia 2021-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót brukarskich na terenie Witkowa - ul. Słoneczna, Sosnowa, Jodłowa i Młyńska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Witkowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019467
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gnieźnieńska
1.5.2.) Miejscowość: Witkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-230
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 614778194
1.5.8.) Numer faksu: 614778855
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@witkowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.witkowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/witkowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót brukarskich na terenie Witkowa - ul. Słoneczna, Sosnowa, Jodłowa i Młyńska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebf289fa-0a1e-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195584
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000374/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa chodników na terenie Gminy i Miasta Witkowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00165797/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ITz.271.14.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 385709,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1- ul. SłonecznaW ramach inwestycji wykonać należy chodnik z kostki betonowej szerokości podstawowej 2,0m który w części północnej łączy się z istniejącym chodnikiem w pasie drogi powiatowej. Przy drodze powiatowej zaprojektowane zostało przejście dla pieszych wraz z peronem po przeciwnej stronie jezdni drogi gminnej łączącym się z istniejącym chodnikiem zlokalizowanym po południowej stronie ulicy Warszawskiej. W ciągu chodnika zaprojektowano dwa zjazdy indywidualne o szerokości 4,0m wykonane z kostki betonowej koloru grafitowego. Chodnik oddzielony jest od jezdni krawężnikiem betonowym wysokim 15x30x100, od strony posesji zaprojektowano obrzeże betonowe 8x30x100. Na długości działki 1064/2 zaprojektowano zatokę postojową z kostki betonowej o szerokości 3,0m którą należy wydłużyć do 5,0 m (zgodnie z odrębną dokumentacją projektową zagospodarowania terenu wokół obiektu tężni). Zatokę postojową wydzielono krawężnikiem najazdowym 15x22x100 oraz od strony jezdni opornikiem zatopionym 12x25x100. Połączenie z jezdnią drogi gminnej wyokrąglono łukiem kołowym o promieniu R=7,0m. Całkowita długość zatoki postojowej to 26,0m. Zaprojektowano również ściek przykrawężnikowy 2-rzędowy z kostki betonowej gr. 8cm. W ramach inwestycji przewidziana została również zmiana geometrii istniejącego łuku kołowego na drodze gminnej. W celu poprawy bezpieczeństwa zaprojektowano poszerzenie jezdni w obrębie łuku kołowego do szerokości 5,65m. Zewnętrzna krawędź łuku kołowego będzie miała wartość promienia R=15,0m. Zmiana geometrii związana z poszerzeniem istniejącej jezdni zostanie wykonana również na odcinku 61,5m przed łukiem kołowym w celu likwidacji istniejącego pasa zieleni o nieregularnym kształcie. Wzdłuż chodnika zaprojektowano wymianę istniejącej w-wy ścieralnej w pasie 1,0m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
4.5.5.) Wartość części: 154799,82 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 - ul. Sosnowa, JodłowaW ramach inwestycji zaprojektowany został chodnik z kostki betonowej szerokości podstawowej 2,0m zlokalizowany przy istniejącym krawężniku betonowym. Na skrzyżowaniu ulic Modrzewiowej oraz Sosnowej zaprojektowano fragment chodnika, który stanowić będzie dojście do istniejącej wiaty przystankowej. W rejonie skrzyżowania zaprojektowano również dwa przejścia dla pieszych. Pierwsze w ul. Modrzewiowej na istniejącym chodniku w kierunku wiaty przystankowej, drugie na końcu łuków skrzyżowania w ul. Sosnowej. Na całej długości ulicy Sosnowej chodnik szer. 2,0m projektowany jest po lewej stronie jezdni do skrzyżowania z ul. Jodłową, gdzie zaprojektowano przejście dla pieszych. W ulicy Jodłowej chodnik szer. 2,0m projektowany jest po prawej stronie jezdni do połączenia z istniejącym przy granicy pasa drogowego drogi gminnej. W końcowym odcinku ul. Sosnowej od km 0+207,60 zaprojektowany został chodnik w odsunięciu od jezdni o szerokości podstawowej 1,5m. Chodnik łączy się z istniejącym na końcu ulicy w km 0+264,0. Chodniki wydzielone są jedno lub obustronnie obrzeżem betonowym 8x30x100.
W ciągu projektowanego chodnika w miejscu istniejących zaprojektowano zjazdy indywidualne na posesje z kostki betonowej o szerokościach dostosowanych do istniejących bram wjazdowych. Zjazdy projektowane są na szerokości chodnika. W dalszej części pasa drogowego zjazdy pozostaną bez zmian (z wykorzystaniem istniejącej nawierzchni utwardzonej, która w razie potrzeby podlegać będzie regulacji wysokościowej).
W oznaczonych na PZT lokalizacjach należy wymienić istniejący wysoki krawężnik na zjazdach na krawężnik najazdowy 15x22x100.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
4.5.5.) Wartość części: 189074,22 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 - ul. MłyńskaW ramach inwestycji wykonać należy przebudowę sięgacza ul. Młyńskiej (ETAP IV).
W chwili obecnej droga (sięgacze) posiadają nawierzchnię ze szlaki. Droga nie jest dostosowana do ruchu, wymaga przebudowy i wzmocnienia. Jako nawierzchnię jezdną należy wykonać nawierzchnie z kostki ekologicznej EKO. Całkowita długość drogi wynosi 35 m a szerokość 4m. W zakres robót wchodzi: obramowanie jezdni – krawężnik najazdowy 15x22cm i opornik betonowy 12x25cm, podbudowa jezdni tłuczniowa, nawierzchnia jezdni – kostka ekologiczna EKO
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
4.5.5.) Wartość części: 41835,65 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Całość postępowania unieważniono ze względu na to, że cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W części 1 zamawiający nie miał ważnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 491899,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 491899,73 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98242,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 98242,12 PLN
| 2021-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |