Remont elewacji wraz z wymianą stolarki okiennej i wymianą elementów prefabrykowanych stropów hali sportowej w Pszczynie przy ul. Basztowej 4
Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00194952
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00194952/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-28 13:55
- Lokalizacja
- Pszczyna, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0f92d512-0b21-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6381519600
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00194952 z dnia 2021-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji wraz z wymianą stolarki okiennej i wymianą elementów prefabrykowanych stropów hali sportowej w Pszczynie przy ul. Basztowej 4
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276303519
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Basztowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Pszczyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 32 210 3877
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: moris@pszczyna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.moris.pszczyna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.pszczyna.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji wraz z wymianą stolarki okiennej i wymianą elementów prefabrykowanych stropów hali sportowej w Pszczynie przy ul. Basztowej 42.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f92d512-0b21-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194952
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166893/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 193156,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu elewacji wraz z wymianą stolarki okiennej hali sportowej oraz wymianą elementów prefabrykowanych stropów hali sportowej w Pszczynie przy ul. Basztowej 4.
Zakres robót obejmuje następujące kategorie robót:
1) dostawa i montaż, regulacja, obsadzenie okien PCV w kolorze białym,
2) wykonanie robót malarskich i okładzinowych w ramach przeprowadzonego remontu elewacji wraz z wymianą stolarki okiennej hali sportowej,
3) montaż prefabrykatów żelbetowych obejmujących:
dostarczenie na teren budowy niezbędnych materiałów, urządzeń i sprzętu budowlanego,
rozbiórkę pokrycia dachowego,
rozbiórkę docieplenia dachu,
demontaż płyt dachowych żelbetowych prefabrykowanych,
wykonanie i montaż prefabrykowanych elementów żelbetowych,
uzupełnienie docieplenia dachu,
uzupełnienie pokrycia dachowego z papy termozgrzewalnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261910-6 - Naprawa dachów
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45442100-8 - Roboty malarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129, z późn. zm.) podjął decyzję o unieważnieniu postępowania na realizację zadania pn. „Remont elewacji wraz z wymianą stolarki okiennej i wymianą elementów prefabrykowanych stropów hali sportowej w Pszczynie przy ul. Basztowej 4” z uwagi na to, iż wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu.Uzasadnienie:
Dnia 16 września 2021 r. o godzinie 13.00 upłynął termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu.
Do tego terminu wpłynęła jedna oferta.
Zamawiający w dniu 17 września 2021 r. na podstawie art. 274 ust. 1 ustawy pzp wezwał Wykonawcę do złożenia w terminie do 23 września 2021 r. podmiotowych środków dowodowych.
Wykonawca nie odpowiedział na wezwanie i w wyznaczonym terminie nie złożył podmiotowych środków dowodowych, w związku z czym, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy pzp, Zamawiający odrzucił jego ofertę.
W związku z powyższym, na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia pn. „Remont elewacji wraz z wymianą stolarki okiennej i wymianą elementów prefabrykowanych stropów hali sportowej w Pszczynie przy ul. Basztowej 4”, gdyż jedyna złożona w przedmiotowym postępowaniu oferta podlegała odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 197335,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 197335,62 PLN
| 2021-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |