Remont posadzki w budynku nr 89 – Hangar w K-6017 Sochaczew
42 Baza Lotnictwa Szkolnego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00195118
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00195118/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-28 14:35
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-20ce0854-00ca-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7962932928
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00195118 z dnia 2021-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont posadzki w budynku nr 89 – Hangar w K-6017 Sochaczew
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 42 Baza Lotnictwa Szkolnego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7962932928
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sadków 9
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 261511232
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.orzechowska@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://42blsz.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/42blsz/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont posadzki w budynku nr 89 – Hangar w K-6017 Sochaczew2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20ce0854-00ca-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195118
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154144/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 18/TP/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 812998,95 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont posadzki w budynku nr 89 – Hangar w K-6017 Sochaczew
Ze względu na fakt, że zadanie zakwalifikowane zostało jako zadanie wieloletnie (rozpoczęcie realizacji w 2021 r., zakończenie realizacji w 2022 r.), odbiór robót przeprowadzony zostanie dwuetapowo, tj. odbiór pierwszego etapu robót nastąpi do dnia 15.12.2021 r., (pozycja 1 – 4 w załączniku nr 1) odbiór drugiego etapu robót (końcowy) nastąpi do dnia 31.03.2022 r. (pozycja 5 – 11 w załączniku nr 1). Odbiorowi robót będą podlegać następujące roboty:
I ETAP
1) Frezowanie nawierzchni betonowej - posadzki hangarowej o gr. 7 cm z wywozem materiału z rozbiórki na odl. do 1 km,
2) Przygotowanie powierzchni betonowych pod podkłady i posadzki - odkurzanie podłoża,
3) Podkład posadzkowy szybkowiążący ASOFLOOR-EZ2 - wykonanie warstwy sczepnej,
4) Posadzki cementowe grubości 7 cm z dodatkiem włókien polipropylenowych, zatarte na gładko wraz z cokolikami wykonywane w pomieszczeniach o pow. ponad 8 m2 - hala hangarowa,
II ETAP
5) Posadzki cementowe wraz z cokolikami - dopłata za zbrojenie siatką stalową,
6) Cięcie nawierzchni z betonu na głębokość do 5 cm - pola cięcia 4,00x4,00 m.
7) Oczyszczenie, gruntowanie i wypełnienie szczelin dylatacyjnych - masa do wypełnień dylatacji poliuretanowa jednoskładnikowa weber.tec PU K 25,
8) Gruntowanie podłoży preparatami "CERESIT CT 17" - powierzchnie poziome posadzki,
9) Reprofilacja podłoża – zabezpieczenie powłokowe powierzchni posadzki betonowej - dwukrotne malowanie powierzchni poziomych - farba Bodenlack posadzkowa parkingowa szara,
10) Wywiezienie urobku po frezowaniu posadzki betonowej z terenu rozbiórki przy mechanicznym załadowaniu i wyładowaniu samochodem samowyładowczym na odległość 5 km.
11) Utylizacja urobku po frezowaniu posadzki betonowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 727331,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 836486,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 727331,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Paweł Wiatrak wspólnik spółki cywilnej FIRMA BUDOWLANO-USŁUGOWA "WIATROBUD II"
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przemysław Wiatrak wspólnik spółki cywilnej FIRMA BUDOWLANO-USŁUGOWA "WIATROBUD II"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9482602557
7.3.3) Ulica: Bolesława Limanowskiego 47
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 727331,72 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-03-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Okres udzielonej gwarancji na przedmiot zamówienia: 60 miesięcy| 2021-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |