Modernizacja wraz z przebudową Szkoły Podstawowej w Biernej - etap I
Gmina Sulików
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00195451
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00195451/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-29 08:11
- Lokalizacja
- Sulików, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b9b7e4c0-06fa-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6151808708
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00195451 z dnia 2021-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja wraz z przebudową Szkoły Podstawowej w Biernej - etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sulików
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821440
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Sulików
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-975
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 75 77 87 288
1.5.8.) Numer faksu: 75 77 56 922
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@sulikow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.sulikow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ http://bip.sulikow.pl/?id=2961.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja wraz z przebudową Szkoły Podstawowej w Biernej - etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9b7e4c0-06fa-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195451
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002121/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja wraz z przebudową Szkoły Podstawowej w Biernej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161860/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IW-ZA.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest modernizacja wraz z przebudową budynku Szkoły Podstawowej w Biernej.
Przedmiotem zadania inwestycyjnego jest wykonanie pokrycia i zabezpieczenie/wymiana konstrukcji dachowej na budynku Szkoły Podstawowej w Biernej wraz z położeniem rynien i rur spustowych, instalacją odgromową wraz z wpięciem jej do istniejącego uziomu oraz wykonaniem 3 szt. kominów o wysokościach 6,10 m (5-kanałowy od poziomu strychu), 7,30 m (8- kanałowy od poziomu strychu) i 6,10 m (6-kanałowy od poziomu strychu) – przemurowanie od poziomu strychu metodą lekką (zgodnie z dokumentacją projektową).
Przy modernizacji pokrycia dachowego należy uwzględnić wydłużenie połaci dachowej, która umożliwi w kolejnym etapie wykonanie docieplenia budynku styropianem o grubości 15 cm (wydłużenie połaci o 15 cm poza projektowane docieplenie). Zakres prac obejmuje także wymianę desek na strychu oraz wymianę wełny mineralnej o współczynniku λ=0,031 W/(m•K) i grubościach pokazanych w dokumentacji projektowej. W wycenie należy ująć wykonanie instalacji odgromowej tj. 3.2.1 Zwody odgromowe, 3.2.2 Przewody odprowadzające. Wykonawca musi uwzględnić w wycenie usunięcie, utylizację oraz wykonanie nowej izolacji zgodnie z dokumentacją (rysunek AK-PW-02) grubości podane na rysunku, współczynnik λ=0,031 W/(m•K). Pokrycia attyki będą wykonane podczas prac elewacyjnych w kolejnym etapie.
Pozycje w przedmiarze robót takie jak od 8.d.1 do 16.d.1, od 21.d.1 do 31.d.1, od 33.d.2 do 40.d.2, 72.d.6, od 74.d.7 do 76.d.8, 77.d.8, od 79.d.9 do 89.d.9, od 90.d.10 do 94.d.10, 95.d.11, od 97.d.11 do 102.d.11 nie dotyczą zakresu tego przetargu.
Szczegółowy zakres wykonania robót zawiera dokumentacja projektowa, która stanowi załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zamawiający nie ma przeniesionych praw autorskich do dokumentacji projektowej, wszelkie koszty związane ze zmianami jeżeli wynikną one na etapie realizacji zadania poniesie we własnym zakresie.
Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z załączoną dokumentacją projektową (przez którą należy rozumieć projekt budowlany, projekt wykonawczy STWiORB, przedmiar robót), wytycznymi określonymi w niniejszej SWZ, wiedzą i sztuką budowlaną, przepisami BHP, ppoż.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45261410-1 - Izolowanie dachu
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 235761,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 410000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 235761,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU "INSTALATOR" Sławomir Bogdanowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6151539527
7.3.4) Miejscowość: Radzimów Dolny
7.3.5) Kod pocztowy: 59-975
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 235761,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2021-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |