Wykonanie izolacji pionowej fundamentów oraz remont budynku przy ul. Kościuszki 22 w Pszczynie
Administracja Zasobów Komunalnych w Pszczynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00195450
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00195450/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-29 08:10
- Lokalizacja
- Łąka, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-07939365-072c-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6380014737
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00195450 z dnia 2021-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie izolacji pionowej fundamentów oraz remont budynku przy ul. Kościuszki 22 w Pszczynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Administracja Zasobów Komunalnych w Pszczynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272102830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sznelowiec 12
1.5.2.) Miejscowość: Łąka
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-241
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 32 210 3529
1.5.8.) Numer faksu: +48 32 210 3464
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: azk@pszczyna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.azk.pszczyna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.pszczyna.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie izolacji pionowej fundamentów oraz remont budynku przy ul. Kościuszki 22 w Pszczynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07939365-072c-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195450
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006747/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Wykonanie izolacji pionowej fundamentów oraz remont budynku przy ul. Kościuszki 22 w Pszczynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162760/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZK.291.38.21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 133643,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowo - budowlanych na budynku przy ul. Kościuszki 22 w Pszczynie.
Zakres robót obejmuje następujące kategorie robót:
1) Roboty ziemne związane z odkrywaniem fundamentów odcinkami,
2) Czyszczenie ścian fundamentowych.
3) Wykonanie obrzutki ścian fundamentowych tynkami renowacyjnymi.
4) Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych.
5) Wykonanie izolacji termicznej ścian fundamentowych.
6) Montaż folii kubełkowej.
7) Wykonanie drenażu.
8) Wymiana rur sieci deszczowej.
9) Wymiana czyszczaków.
10) Montaż zaworu burzowego, studzienek.
11) Zasypanie wykopów.
12) Wykonanie ściągów stalowych na elewacji budynku.
13) Zszycie spękań ścian elewacyjnych.
14) Skucie i uzupełnienie tynków elewacyjnych.
15) Wykonanie opaski wokół budynku.
16) Remont i izolacja gzymsu budynku.
17) Wzmocnienie stropów piwnic.
18) Remont płyt balkonowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 137694,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 137694,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPUH "GINEK" Grzegorz Oślizło
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6332081782
7.3.3) Ulica: Zjednoczenia 15
7.3.4) Miejscowość: Pawłowice
7.3.5) Kod pocztowy: 43-250
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 137694,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |