Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą na działkach nr 11/1, 11/2, 11/3 obręb Dąbrowa w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach zadania "Małopolskie tężnie solankowe"

GMINA DĄBROWA TARNOWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00195563
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00195563/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-29 08:56
Lokalizacja
Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d5f9133-145c-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8711771055
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWyposażenie parków i placów zabawRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychObiekty rekreacyjneRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00195563 z dnia 2021-09-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą na działkach nr 11/1, 11/2, 11/3 obręb Dąbrowa w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach zadania "Małopolskie tężnie solankowe"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBROWA TARNOWSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661145

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 34

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dabrowatar.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dabrowatar.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.malopolska.pl/umdabrowatarnowska,m,342704,2021.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą na działkach nr 11/1, 11/2, 11/3 obręb Dąbrowa w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach zadania "Małopolskie tężnie solankowe"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d5f9133-145c-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195563

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003621/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.25 Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą na działkach nr 11/1, 11/2, 11/3

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177911/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKI.271.2.18.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia wykonanie inwestycji pn.: „Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą na działkach nr 11/1, 11/2, 11/3 /obręb Dąbrowa/ w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach zadania "Małopolskie tężnie solankowe" wraz z dopełnieniem formalności odbiorowych, uruchomieniem i rozruchem tężni. Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje roboty budowlane w zakresie:
- robót przygotowawczych;
- tężni solankowej;
- zasilania tężni;
- alejek rekreacyjnych:
- terenów zielonych;
- rabat zielonych;
- małej architektury;
- ogrodzenia;
- miejsca dla rowerów;
zgodnie z załącznikami do swz nr 1 Projektem budowlanym i załącznikiem nr 11 przedmiarem robót.

W ramach zadania Zamawiający wymaga dokonania wszelkich niezbędnych uzgodnień i uzyskania pozwolenia na użytkowanie (jeżeli dotyczy) oraz dopełnienia pozostałych formalności odbiorowych związanych z uruchomieniem i rozruchem tężni. W zakres przedsięwzięcia wchodzi również zapewnienie obsługi i materiałów eksploatacyjnych (m. in. solanki) w okresie 6 miesięcy od daty podpisania bez uwag protokołu odbioru oraz inwentaryzacja powykonawcza zadania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na postępowanie prowadzone w formie elektronicznej poprzez „MiniPortal UZP”, ogłoszone w dniu 13-09-2021 roku; pod nr 2021/BZP 00177911/01 w Biuletynie Zamówień Publicznych wpłynęły 2 oferty. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zadania tj. 681 417,40 zł (w tym deklarowane dofinansowanie zewnętrzne). Wobec powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust. 3) ustawy PZP.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 974067,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1140908,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-09-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane