Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1851R Jasło (Sobniów) – Łaski – Nowy Glinik- Zarzecze w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa chodników przy drogach powiatowych”
Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00195805
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00195805/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-29 10:21
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c80619e9-fbfe-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6851955877
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00195805 z dnia 2021-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1851R Jasło (Sobniów) – Łaski – Nowy Glinik- Zarzecze w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa chodników przy drogach powiatowych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370446723
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 18
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134435140
1.5.8.) Numer faksu: 13446 28 68
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzdjaslo@pro.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.powiat.jaslo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.pzd.powiat.jaslo.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1851R Jasło (Sobniów) – Łaski – Nowy Glinik- Zarzecze w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa chodników przy drogach powiatowych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c80619e9-fbfe-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195805
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001060/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1851R Jasło(Sobniów) - Łaski - Nowy Glinik - Zarzecze w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Budowa chodników przy drogach powiatowych"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148917/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: T.2e.261.1.14.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 184979,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane będą obejmować Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej
Nr 1851R Jasło (Sobniów) – Łaski – Nowy Glinik- Zarzecze w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa chodników przy drogach powiatowych”, a w szczególności:
Oznakowanie robót na czas prowadzenia robót – 1 kpl
Koryta wykonywane w poszerzeniach jezdni i krawężnik, głębokość koryta 50 cm, z wbudowaniem urobku w obręb chodnika- 360 m2
Podbudowy z kruszyw, mieszanka tłuczniowa 0-63 mm, warstwa dolna, grubość warstwy po zagęszczeniu 20 cm- 360 m2
Podbudowy z kruszyw, mieszanka tłuczniowa 0-31,5 mm, warstwa górna, grubość warstwy po zagęszczeniu 20 cm- 280 m2
Studzienki ściekowe uliczne i podwórzowe, Fi 500 mm, kompletnych z wpustem żeliwnym kołnierzowy D400- 9 szt
Przy kanaliki z rur z tworzyw sztucznych, rury z PCV kielichowe, Dn 200 mm- 9 m
Włazy kanałowe typu ciężkiego do studni rewizyjnych fi 600 mm i regulacja pionowa
– 9 m
Studzienki kanalizacyjne systemowe WAVIN, Fi 315-425 mm, zamknięcie rurą teleskopową, akcesoria dodatkowe alternatywne- wpust żeliwny pełny- 2 szt
Ławy pod krawężnik i obrzeża, betonowa z oporem – 28 m3
Krawężniki betonowe, wystające 15x30 cm na podsypce cementowo- piaskowej – 400 m
Wykonanie koryta wraz z plantowaniem pod chodnik , wbudowanie nadmiaru urobku w opaskę chodnika- 80 m3
Podbudowy z kruszyw, mieszanka tłuczniowa 0-31,5 mm, warstwa górna, grubość warstwy po zagęszczeniu 20 cm – podbudowa pod chodnik – 800 m2
Obrzeża betonowe 30x8 cm na podsypce piaskowej z wypełnieniem spoin zaprawą cementową – 402 m
Nawierzchnie z kostki brukowej betonowej , grubość 6 cm, na podsypce cementowo- piaskowej ( kostka szara) - 800 m2
Skropienie nawierzchni drogowej asfaltem – 280 m2
Wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno- bitumiczną 0-16 mm, mieszanka mineralno- asfaltowa, mechanicznie, średnia grubość po zwałowaniu 5 cm
- 35 t
Skropienie nawierzchni asfaltem – 280 m2
Nawierzchnie z mieszanek mineralno- bitumicznych grysowo- żwirowych, warstwa asfaltowa ścieralna, grubość 5 cm- 280 m2
Bariery ochronne stalowe U11a w kolorze biało - czerwonym – 2 m
Płyty ażurowe, betonowe 60x40x8 cm, podsypka piaskowa z wypełnieniem spoin zaprawą cementową – 36 m2
Inwentaryzacja powykonawcza- 0,40 km
zgodnie z przedmiarem robót stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszej SWZ i specyfikacją techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196711,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 208845,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196711,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Jerzy Osioł - Zawadowicz GorBud
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: DANIEL MIKOŁAJCZYK GorBud
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7382067336
7.3.3) Ulica: Strzeszyn 332
7.3.4) Miejscowość: Biecz
7.3.5) Kod pocztowy: 38-340
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196711,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |