Roboty budowlane w kompleksie wojskowym Rząska, ul. Krakowska 2

35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00195416
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00195416/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-29 07:37
Lokalizacja
Rząska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-64dda97d-1096-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5130222434
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie ścianek działowychPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00195416 z dnia 2021-09-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w kompleksie wojskowym Rząska, ul. Krakowska 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121506645

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 2

1.5.2.) Miejscowość: Rząska

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-199

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 35wog.szp1@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: 35wog.wp.mil.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w kompleksie wojskowym Rząska, ul. Krakowska 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64dda97d-1096-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195416

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00015178/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Remont wybranych pomieszczeń w budynku nr 1 i w budynku nr 5 na terenie w kompleksu wojskowego przy ul. Krakowskiej w Rząsce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174494/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 29/INFR/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 194733,82 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont wybranych pomieszczeń w budynku nr 5 w kompleksie wojskowym Rząska, ul. Krakowska

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu wybranych pomieszczeń mieszczących się w budynku nr 5 na terenie KW w Rząsce polegającego na wymianie stolarki i ślusarki drzwiowej ,naprawie powłok malarskich oraz wymianie oświetlenia pomieszczeń

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

4.5.5.) Wartość części: 102038,57 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu i dostosowanie do aktualnych wymogów pomieszczeń w budynku nr 1 w KW Rząska.

Stan istniejący:
Pomieszczenia intensywnie eksploatowane, powłoki malarskie zabrudzone, wyblakłe ze śladami uszkodzeń mechanicznych. Stolarka drzwiowa z licznymi uszkodzeniami mechanicznymi, z uwagi na materiał nienaprawialna. Oświetlenie sufitowe częściowo uszkodzone, obudowy pożółkle lub zdeformowane, odbłyśniki skorodowane. Posadzki wytarte lub uszkodzone, zwłaszcza przy biurkach.
Zakres prac remontowych obejmował będzie:
1. Roboty murarskie
2. Roboty tynkarskie
3. Roboty malarskie
4. Roboty posadzkowe
5. Stolarka drzwiowa
6. Instalacje elektryczne
7. Instalacje elektryczne

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.5.) Wartość części: 92695,25 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do Zamawiającego w terminie określonym w SWZ tj. do 24.09.2021 r. do godz. 10:00 w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do Zamawiającego w terminie określonym w SWZ tj. do 24.09.2021 r. do godz. 10:00 w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

2021-09-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane