Budowa Parku rowerowego ARENA XC oraz KBO- park rowerowy Kwidzyn

Miasto Kwidzyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00195652
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00195652/02
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-29 09:28
Lokalizacja
Kwidzyn, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c8ebdf75-fbf6-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5811956166
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

RAD TRACKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄIława, PL · lot 0
750 189 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00195652 z dnia 2021-09-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Parku rowerowego ARENA XC oraz KBO- park rowerowy Kwidzyn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Kwidzyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747744

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 19

1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kwidzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kwidzyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://sidaspzp.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Parku rowerowego ARENA XC oraz KBO- park rowerowy Kwidzyn

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8ebdf75-fbf6-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195652

2.6.) Wersja ogłoszenia: 02

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000050/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 KBO - Park rowerowy Kwidzyn

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00147844/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.11.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 633430,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zmówienia jest robota budowlana pn. Budowa parku rowerowego ARENA XC oraz KBO- park rowerowy Kwidzyn. Prace będą polegały na wykonaniu toru rowerowego typu pumptrack, wykonaniu toru dla dzieci do jazdy na rowerkach biegowych, wykonaniu utwardzonych miejsc postojowych oraz utwardzeniu ścieżek gruntowych na potrzeby ruchu pieszego i rowerowego.
2. Prace dzielą się na poniższe grupy:
1) roboty przygotowawcze
a) organizacja placu budowy, roboty przygotowawcze i porządkowe
b) zabezpieczenie terenu budowy przed dostępem osób nieupoważnionych
c) prace pomiarowe i tyczenie obiektu
d) zdjęcie warstwy gleby urodzajnej i jej składowanie
2) budowa konstrukcji pumptracku:
a) zagęszczenie wbudowanego podłoża
b) dostawa materiałów
c) wykonanie podbudowy
d) wykonanie nawierzchni asfaltowej
e) wykonanie skarp
3) przebudowę gazociągu i ułożenie nowego rurociągu
a) rozłożenie warstwy gleby urodzajnej i wykonanie trawników
b) uporządkowanie terenu budowy
4) roboty montażowe: montaż tablicy z regulaminem.
3. Uwagi do robót budowlanych i zastosowanych materiałów: strefę rekreacji należy wyposażyć w elementy małej architektury odporne na akty wandalizmu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 750189,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 750189,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 750189,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAD TRACKS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441821132

7.3.3) Ulica: ul. Jagiellończyka 16/210

7.3.4) Miejscowość: Iława

7.3.5) Kod pocztowy: 14-200

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 750189,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-15
2021-09-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane