Budowa wewnętrznej instalacji gazu wraz ze zmianą technologii zasilania urządzeń gastronomicznych parowych na gazowe dla potrzeby budynku nr 35 na terenie kompleksu wojskowego w m. Giżycko
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00196265
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00196265/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-29 12:37
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-20a5c2ff-1486-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00196265 z dnia 2021-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wewnętrznej instalacji gazu wraz ze zmianą technologii zasilania urządzeń gastronomicznych parowych na gazowe dla potrzeby budynku nr 35 na terenie kompleksu wojskowego w m. Giżycko
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.amwsinevia.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wewnętrznej instalacji gazu wraz ze zmianą technologii zasilania urządzeń gastronomicznych parowych na gazowe dla potrzeby budynku nr 35 na terenie kompleksu wojskowego w m. Giżycko2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20a5c2ff-1486-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196265
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180087/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SVA/U/4620-53/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 643398,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa wewnętrznej instalacji gazu wraz ze zmianą technologii zasilania urządzeń gastronomicznych parowych na gazowe, dla potrzeby budynku nr 35 na terenie kompl. wojsk. W m. Giżycko przy ul. Nowowiejskiej 20.
Zakres robót obejmuje:
- demontaż urządzeń gastronomicznych parowych wraz z instalacjami towarzyszącymi,
- towarzyszące roboty remontowo - budowlane,
- wymiana urządzeń parowych na gazowe,
- wykonanie aktywnego systemu bezpieczeństwa instalacji gazowej,
- przebudowa instalacji wod.-kan. na potrzeby kotłów warzelnych,
- budowa instalacji gazowej oraz elektrycznej,
- montaż okapów gastronomicznych, wentylatorów dachowych wywiewnych wraz z instalacją,
- wykonanie, pomiarów i rozruchu instalacji wentylacji,
- wykonanie próby szczelności instalacji gazowej,
- wywiezienie złomu (FV),
- wywiezienie gruzu i starych materiałów izolacyjnych (karty odpadu).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja (przedmiar robót, dokumentacja projektowa, STWiOR) stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z dnia z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2021 poz. 1129 ze zm.), ponieważ nie złożono żadnej oferty.| 2021-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |