REMONT ODDZIAŁÓW ODWYKOWYCH

Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00195857
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00195857/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-29 10:38
Lokalizacja
Gostynin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc695b49-0a2a-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
9710579072
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH SZWECHMaszewo Duże, PL · lot 0
327 628,65 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00195857 z dnia 2021-09-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT ODDZIAŁÓW ODWYKOWYCH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291724

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zalesie 1

1.5.2.) Miejscowość: Gostynin

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 24 236 00 35

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@spzoz-zalesie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz-zalesie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT ODDZIAŁÓW ODWYKOWYCH

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc695b49-0a2a-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195857

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005214/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 REMONT ODDZIAŁÓW ODWYKOWYCH WRAZ Z NADZOREM

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00165170/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP - 16/2021/TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 243892,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszej umowy jest wykonanie robót budowlano-montażowych polegających
na wykonaniu remontu oddziałów odwykowych: Całodobowego Oddziału Terapii Uzależnienia od Alkoholu – I piętro oraz Oddziału Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych - I piętro - skrzydło C, , na działce o nr ewidencyjnym 6721/3, obręb: 0001 Gostynin, nr księgi wieczystej: KW PL1G/00043843/0 – nieruchomość będąca w użytkowaniu Wojewódzkiego Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie – akt notarialny Repertorium A – 12815/2007 Kancelaria Notarialna Maria Alicja Janowska, ul. Nowolipki 27B, lok. 3, 01-010 Warszawa, stanowiąca własność Samorządu Województwa Mazowieckiego adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa.
2. W ramach przedmiotu niniejszego zamówienia Wykonawca zobowiązuje się wykonać na rzecz Zamawiającego remont oddziałów odwykowych znajdujących się w Pawilonie nr 6 położonych na terenie Wojewódzkiego Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie z należytą starannością, prawem budowlanym, obowiązującymi normami i przepisami prawa, warunkami technicznymi, zasadami sztuki budowlanej, przepisami bhp, zgodnie z umową, formularzem ofertowym i kosztorysowym Wykonawcy, stanowiącym załączniki nr 4 i nr 5 do umowy, specyfikacją warunków zamówienia - dalej: SWZ wraz z całą zawartością z wyłączeniem załączników 3,4,5,6,7 i 8 stanowiącą załącznik nr 6 do umowy, dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych - dalej: STWiOR, przedmiarem robót, które stanowią załącznik nr 7 do umowy, stanowiącymi integralną część umowy.
3. Realizacja przedmiotu niniejszego zamówienia, o którym mowa w ust. 1 tego Rozdziału ma na celu poprawę jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych w zakresie leczenia osób uzależnionych od alkoholu i współuzależnionych.
4. Przedmiot niniejszego zamówienia, o którym mowa w ust. 1 tego Rozdziału obejmuje:
1) remont Całodobowego Oddziału Terapii Uzależniania od Alkoholu (COTUA), w zakres którego wchodzi:
a) remont gabinetu, w którym prowadzone są rozmowy kwalifikacyjne z sekretariatem, z wymianą drzwi wejściowych na Oddział COTUA,
b) remont magazynu bielizny szpitalnej,
c) remont wejścia do klatki schodowej od strony wschodniej (wyjście z COTUA) z wymianą drzwi wejściowych na Oddział COTUA,
d) remont toalety;
2) remont Oddziału Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych (OLAZA), w zakres którego wchodzi:
a) remont skrzydła C, w tym:
- dwóch gabinetów lekarskich,
- sali terapeutycznej,
- sekretariatu,
- ciągu komunikacyjnego,
- remont toalety;
3) remont schodów zewnętrznych i podjazdu dla niepełnosprawnych, remont elewacji od strony wejścia głównego, remont obróbek blacharskich z wymianą rynien i rur spustowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 327628,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 349439,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 327628,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TYMBUD Wojciech Szwech

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7742585695

7.3.3) Ulica: Dębowa 37

7.3.4) Miejscowość: Maszewo Duże

7.3.5) Kod pocztowy: 09-400

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 327628,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-11-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji niniejszej umowy obejmował będzie okres od dnia podpisania tej umowy najpóźniej do 30.11.2021 r., z zastrzeżeniem, że zakończenie robót budowlano – montażowych, o których mowa w § 2 ust. 4 tej umowy należy wykonać do 19.11.2021 r., natomiast czynności odbiorowe uwzględniające ewentualne poprawki techniczne należy wykonać do dnia 30.11.2021 r.
2021-09-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane