WYKONANIE TRZECH KŁADEK KOMUNIKACYJNYCH (W KONSTRUKCJI STALOWEJ) Z PRACOWNI NA WEWNĘTRZNE PATIO PAWILONU E BUDYNKU GŁÓWNEGO ASP PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO 121 W ŁODZI
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00195896
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00195896/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-29 10:53
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1803988b-1484-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7240005348
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00195896 z dnia 2021-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE TRZECH KŁADEK KOMUNIKACYJNYCH (W KONSTRUKCJI STALOWEJ) Z PRACOWNI NA WEWNĘTRZNE PATIO PAWILONU E BUDYNKU GŁÓWNEGO ASP PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO 121 W ŁODZI
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275790
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 121
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-726
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@asp.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.asp.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/asp.lodz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYKONANIE TRZECH KŁADEK KOMUNIKACYJNYCH (W KONSTRUKCJI STALOWEJ) Z PRACOWNI NA WEWNĘTRZNE PATIO PAWILONU E BUDYNKU GŁÓWNEGO ASP PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO 121 W ŁODZI2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1803988b-1484-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195896
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00122176/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 WYKONANIE TRZECH KŁADEK KOMUNIKACYJNYCH (W KONSTRUKCJI STALOWEJ) Z PRACOWNI NA WEWNĘTRZNE PATIO PAWILONU E BUDYNKU GŁÓWNEGO ASP PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO 121 W ŁODZI
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00178800/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KBZ.261.48.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje prace związane z wykonanie trzech kładek komunikacyjnych (w konstrukcji stalowej) z pracowni na wewnętrzne Patio Pawilonu E budynku głównego ASP przy ul. Wojska Polskiego 121 w Łodzi
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 7,
- przedmiar robót – załącznik nr 6,
- projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4,
- dokumentacja projektowa – załącznik nr 9
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45262300-4 - Betonowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2021-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |