"Odbiór odpadów o kodach 19 12 12 i 15 01 02 w celu ich zagospodarowania"

Gospodarka Komunalna w Błażowej Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00196766
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-09-29 14:53
Lokalizacja
Błażowa, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8133079737
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usuwanie i obróbka odpadów

Wykonawcy

2 przyznane

EURO-EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMielec, PL
490 860 PLN
EURO-EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMielec, PL
490 860 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.