Remont instalacji specjalistycznej do obsługi samolotu F 16
32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00196230
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00196230/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-29 12:27
- Lokalizacja
- Łask, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-08ffbc84-fe6d-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8310004953
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty instalacyjne elektryczne
Wykonawcy
3 przyznane
APS ENERGIA SPÓŁKA AKCYJNAStanisławów Pierwszy, PL · lot 0
471 120,75 PLNAPS ENERGIA SPÓŁKA AKCYJNAStanisławów Pierwszy, PL · lot 1
70 100,16 PLNAPS ENERGIA SPÓŁKA AKCYJNAStanisławów Pierwszy, PL · lot 2
182 379,48 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00196230 z dnia 2021-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji specjalistycznej do obsługi samolotu F 16
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730097572
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 9 - go Maja 95
1.5.2.) Miejscowość: Łask
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 261 554 591, 261 554 592
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 32bltprz@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://32blt.wp.mil.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/32_blot1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Skarb Państwa- Jednostka Wojskowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont instalacji specjalistycznej do obsługi samolotu F 162.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08ffbc84-fe6d-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196230
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003942/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont instalacji specjalistycznych do obsługi samolotów F-16
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00149921/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 31/TP2/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 544000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część zamówienia obejmuje remont instalacji specjalistycznych do obsługi samolotu F 16 zasilanych z przetwornic FPP 70/3/3//400 AC/AC - 3 kpl.2. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza ilości części, których wykonanie może zostać powierzone jednemu Wykonawcy.
3. Zakres prac określono w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 5 do SWZ) oraz Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR) (załącznik nr 6 do SWZ).
4. Zamawiający dopuszcza oferowanie produktów równoważnych w stosunku do
urządzeń aktualnie użytkowanych.
5. Artykuły równoważne powinny posiadać parametry techniczne (gramatura, wymiary, kolory, wielkość opakowania itp.) odpowiadające artykułom będącym przedmiotem zamówienia oraz posiadać parametrach nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w formularzu cenowym.
6. W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych Zamawiający wymaga,
by Wykonawca dodatkowo wypełnił kolumnę „RÓWNOWAŻNE” (formularz cenowy – załącznik nr 3 do SWZ), podając jak najdokładniejsze dane (producent, model, typ, itp.), umożliwiające bezsporne zidentyfikowanie oferowanego asortymentu oraz zapoznanie się z jego parametrami technicznymi.
7. Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”.
8. Wykonawca winien udowodnić w ofercie, że proponowane rozwiązania
w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu
zamówienia.
9. Ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na Wykonawcy.
10.Brak wskazania przez Wykonawcę produktów równoważnych (tj. brak wypełnienia kolumny „Równoważne” w formularzu cenowym – załącznik nr 3 do SWZ), jednoznacznie świadczy o tym, że Wykonawca nie oferuje produktów równoważnych, a wyłącznie oryginalne, opisane przez Zamawiającego.
11.Jeżeli Zamawiający nie będzie w stanie ocenić zgodności oferty z wymaganiami określonymi w SWZ, wezwie Wykonawcę do przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych, takich jak: certyfikat jakości, opis producenta, karta charakterystyki, karta katalogowa, karta techniczna lub inny dokument zawierający wykaz parametrów każdego produktu równoważnego.
12. Jeżeli Zamawiający nie będzie w stanie ocenić zgodności oferty pod kątem spełniania przez oferowany produkt cechy równoważności, wezwie Wykonawcę do przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych, takich jak: certyfikat jakości, opis producenta, karta charakterystyki, karta katalogowa, karta techniczna lub inny dokument zawierający wykaz parametrów każdego produktu równoważnego.
13.Na wykonane roboty i zamontowane materiały Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji, która wynosi minimum 36 miesięcy licząc od dnia bezusterkowego odbioru przedmiotu umowy w ramach danej części zamówienia.
Długość okresu gwarancji stanowi kryterium oceny ofert. Zamawiający określa go na okres w przedziale od 36 miesięcy (termin minimalny) do 120 miesięcy (termin maksymalny).
14.Zamawiającemu, niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji przysługują pełne uprawnienia z tytułu rękojmi na warunkach i w terminach wynikających z ustawy z dnia23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (Dz. U. z 2020 r. poz. 1740 ze zm.).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 279000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część zamówienia obejmuje remont instalacji specjalistycznej do obsługi samolotu F 16 zasilanej z przetwornicy FPP 30/3/3/400 AC/AC – 1 kpl2. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza ilości części, których wykonanie może zostać powierzone jednemu Wykonawcy.
3. Zakres prac określono w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 5 do SWZ) oraz Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR) (załącznik nr 6 do SWZ).
4. Zamawiający dopuszcza oferowanie produktów równoważnych w stosunku do
urządzeń aktualnie użytkowanych.
5. Artykuły równoważne powinny posiadać parametry techniczne (gramatura, wymiary, kolory, wielkość opakowania itp.) odpowiadające artykułom będącym przedmiotem zamówienia oraz posiadać parametrach nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w formularzu cenowym.
6. W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych Zamawiający wymaga,
by Wykonawca dodatkowo wypełnił kolumnę „RÓWNOWAŻNE” (formularz cenowy – załącznik nr 3 do SWZ), podając jak najdokładniejsze dane (producent, model, typ, itp.), umożliwiające bezsporne zidentyfikowanie oferowanego asortymentu oraz zapoznanie się z jego parametrami technicznymi.
7. Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”.
8. Wykonawca winien udowodnić w ofercie, że proponowane rozwiązania
w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu
zamówienia.
9. Ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na Wykonawcy.
10.Brak wskazania przez Wykonawcę produktów równoważnych (tj. brak wypełnienia kolumny „Równoważne” w formularzu cenowym – załącznik nr 3 do SWZ), jednoznacznie świadczy o tym, że Wykonawca nie oferuje produktów równoważnych, a wyłącznie oryginalne, opisane przez Zamawiającego.
11. Jeżeli Zamawiający nie będzie w stanie ocenić zgodności oferty z wymaganiami określonymi w SWZ, wezwie Wykonawcę do przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych, takich jak: certyfikat jakości, opis producenta, karta charakterystyki, karta katalogowa, karta techniczna lub inny dokument zawierający wykaz parametrów każdego produktu równoważnego.
12. Jeżeli Zamawiający nie będzie w stanie ocenić zgodności oferty pod kątem spełniania przez oferowany produkt cechy równoważności, wezwie Wykonawcę do przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych, takich jak: certyfikat jakości, opis producenta, karta charakterystyki, karta katalogowa, karta techniczna lub inny dokument zawierający wykaz parametrów każdego produktu równoważnego.
13. Na wykonane roboty i zamontowane materiały Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji, która wynosi minimum 36 miesięcy licząc od dnia bezusterkowego odbioru przedmiotu umowy w ramach danej części zamówienia.
Długość okresu gwarancji stanowi kryterium oceny ofert. Zamawiający określa go na okres w przedziale od 36 miesięcy (termin minimalny) do 120 miesięcy (termin maksymalny).
14. Zamawiającemu, niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji przysługują pełne uprawnienia z tytułu rękojmi na warunkach i w terminach wynikających z ustawy z dnia23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (Dz. U. z 2020 r. poz. 1740 ze zm.).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 75000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część zamówienia obejmuje remont instalacji specjalistycznej do obsługi samolotu F 16 zasilanej z przekształtników częstotliwości BFI60/400S - 2 kpl.;2. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza ilości części, których wykonanie może zostać powierzone jednemu Wykonawcy.
3. Zakres prac określono w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 5 do SWZ) oraz Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR) (załącznik nr 6 do SWZ).
4. Zamawiający dopuszcza oferowanie produktów równoważnych w stosunku do
urządzeń aktualnie użytkowanych.
5. Artykuły równoważne powinny posiadać parametry techniczne (gramatura, wymiary, kolory, wielkość opakowania itp.) odpowiadające artykułom będącym przedmiotem zamówienia oraz posiadać parametrach nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w formularzu cenowym.
6. W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych Zamawiający wymaga,
by Wykonawca dodatkowo wypełnił kolumnę „RÓWNOWAŻNE” (formularz cenowy – załącznik nr 3 do SWZ), podając jak najdokładniejsze dane (producent, model, typ, itp.), umożliwiające bezsporne zidentyfikowanie oferowanego asortymentu oraz zapoznanie się z jego parametrami technicznymi.
7. Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”.
8. Wykonawca winien udowodnić w ofercie, że proponowane rozwiązania
w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu
zamówienia.
9. Ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na Wykonawcy.
10.Brak wskazania przez Wykonawcę produktów równoważnych (tj. brak wypełnienia kolumny „Równoważne” w formularzu cenowym – załącznik nr 3 do SWZ), jednoznacznie świadczy o tym, że Wykonawca nie oferuje produktów równoważnych, a wyłącznie oryginalne, opisane przez Zamawiającego.
11.Jeżeli Zamawiający nie będzie w stanie ocenić zgodności oferty z wymaganiami określonymi w SWZ, wezwie Wykonawcę do przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych, takich jak: certyfikat jakości, opis producenta, karta charakterystyki, karta katalogowa, karta techniczna lub inny dokument zawierający wykaz parametrów każdego produktu równoważnego.
12. Jeżeli Zamawiający nie będzie w stanie ocenić zgodności oferty pod kątem spełniania przez oferowany produkt cechy równoważności, wezwie Wykonawcę do przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych, takich jak: certyfikat jakości, opis producenta, karta charakterystyki, karta katalogowa, karta techniczna lub inny dokument zawierający wykaz parametrów każdego produktu równoważnego.
13.Na wykonane roboty i zamontowane materiały Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji, która wynosi minimum 36 miesięcy licząc od dnia bezusterkowego odbioru przedmiotu umowy w ramach danej części zamówienia.
Długość okresu gwarancji stanowi kryterium oceny ofert. Zamawiający określa go na okres w przedziale od 36 miesięcy (termin minimalny) do 120 miesięcy (termin maksymalny).
14.Zamawiającemu, niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji przysługują pełne uprawnienia z tytułu rękojmi na warunkach i w terminach wynikających z ustawy z dnia23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (Dz. U. z 2020 r. poz. 1740 ze zm.).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 190000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 471120,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 471120,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 471120,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: APS ENERGIA SA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1251178954
7.3.3) Ulica: Strużańska 14
7.3.4) Miejscowość: Stanisławów Pierwszy
7.3.5) Kod pocztowy: 05-126
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
transport i posadowienie urządzeń na obiekcie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 471120,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-27Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 70100,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 70100,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 70100,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: APS ENERGIA SA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1251178954
7.3.3) Ulica: Strużańska 14
7.3.4) Miejscowość: Stanisławów Pierwszy
7.3.5) Kod pocztowy: 05-126
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
transport i posadowienie urządzeń na obiekcie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 70100,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-27Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 182379,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 182379,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 182379,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: APS ENERGIA SA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1251178954
7.3.3) Ulica: Strużańska 14
7.3.4) Miejscowość: Stanisławów Pierwszy
7.3.5) Kod pocztowy: 05-126
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
transport i posadowienie urządzeń na obiekcie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 182379,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-27| 2021-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |