Budowa infrastruktury turystycznej (mała architektura, chodnik) w Ponikwi na szlaku prowadzącym na Leskowiec - w ciągu drogi powiatowej nr 1733K Gorzeń Górny – Ponikiew
Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00196187
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00196187/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-29 12:15
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-872d82c6-f682-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5511003597
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00196187 z dnia 2021-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury turystycznej (mała architektura, chodnik) w Ponikwi na szlaku prowadzącym na Leskowiec - w ciągu drogi powiatowej nr 1733K Gorzeń Górny – Ponikiew
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000526423
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Jana Pawła II 23
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 33 873 18 11
1.5.8.) Numer faksu: +48 33 873 18 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umwadowice@wadowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wadowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ oraz https://bip.malopolska.pl/umwadowice,m,341942,2021.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa infrastruktury turystycznej (mała architektura, chodnik) w Ponikwi na szlaku prowadzącym na Leskowiec - w ciągu drogi powiatowej nr 1733K Gorzeń Górny – Ponikiew2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-872d82c6-f682-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196187
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001773/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Budowa infrastruktury turystycznej (mała architektura, chodnik) w Ponikwi na szlaku prowadzącym na Leskowiec - w ciągu drogi powiatowej nr 1733K Gorzeń Górny - Ponikiew
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00142298/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.40.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 935568,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Budowa infrastruktury turystycznej (mała architektura, chodnik) w Ponikwi na szlaku prowadzącym na Leskowiec - w ciągu drogi powiatowej nr 1733K Gorzeń Górny – Ponikiew w zakresie:
1.1 Przebudowa drogi powiatowej nr 1734K wraz z odwodnieniem w zakresie:
1) wykonania chodnika po prawej stronie drogi na długości ok. 24 m oraz po lewej stronie drogi na długości od 430 m,
2) wykonania krawędziowego poszerzenia jezdni o powierzchni łącznej 119 m2 (do szerokości 5,5 m + dodatkowo na łukach),
3) wykonania odwodnienia drogi (kanalizacji deszczowej składającej się ze studni deszczowych, rurociągów, wpustów deszczowych oraz odwodnienia liniowego na zjazdach). Długość łączna kanalizacji 439 m,
4) rozbiórki otwartego rowu przydrożnego długości 58,88 m,
5) zabezpieczenia sieci istniejącej infrastruktury technicznej,
na działkach nr 713/3 Wadowice obszar wiejski, jedn. ewid. 121809_5 obręb Gorzeń Górny 0005 oraz 11480/7 Wadowice obszar wiejski, jedn. ewid. 121809_5 obręb Ponikiew 0001.
1.2 Budowa odcinka sieci kanalizacji deszczowej wraz z wylotem i jego umocnieniem do potoku Ponikiewka w zakresie:
1) budowy sieci kanalizacji deszczowej składającej się ze studni deszczowych oraz rurociągów. Długość łączna kanalizacji 89 m,
2) budowy wylotu sieci kanalizacji deszczowej WK-1 ø300 mm do odbiornika wraz z jego umocnieniem ciężkim narzutem kamiennym na betonie C16/20,
3) zabezpieczenia sieci istniejącej infrastruktury technicznej,
na działkach nr: 675/2, 674/1, 808, 672/1, 667/34, 667/28, 667/20, 667/19 Wadowice obszar wiejski, jedn. ewid. 121809_, obręb Gorzeń Górny.
Wykonanie robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową oraz zgłoszeniem budowy, wykonania robot budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę z dnia 17.09.2020 roku (postanowienie Starosty Wadowickiego znak NBZ.6743.9.192.2020 z dnia 27.11.2020 roku - o nie wniesieniu sprzeciwu do zgłoszenia Gminy Wadowice).
Wykonanie przedmiotu zamówienia zgodnie treścią SWZ, dokumentacją projektową, ofertą Wykonawcy, zasadami wiedzy technicznej, nienaruszającymi umowy poleceniami Zamawiającego, obowiązującymi przepisami prawa i warunkami bezpieczeństwa.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w projekcie wykonawczym tom I, projekcie wykonawczym tom II, projekcie zagospodarowania terenu, projekcie architektoniczno – budowlanym, operacie wodnoprawnym, przedmiarze, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz zatwierdzonym przez Starostę Wadowickiego projekcie docelowym organizacji ruchu. Powyższe opracowania zostały dołączone do niniejszego ogłoszenia. Dokumentację projektową należy odczytywać w całości.
Adres inwestycji – działki nr: 713/3, 675/2, 674/1, 808, 672/1, 667/34, 667/28, 667/20, 667/19 obręb Gorzeń Górny, 11480/7 obręb Ponikiew.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w rozdziale IV niniejszej SWZ (OPIS Przedmiotu Zamówienia, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiOR) oraz dokumentacji projektowej .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 875040,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 943357,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 943357,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA USŁUGOWOHANDLOWA, PRODUKCYJNA TRANSKOP ŁUKASZ SOPICKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5512255763
7.3.3) Ulica: Jaroszowice
7.3.4) Miejscowość: Jaroszowice
7.3.5) Kod pocztowy: 34-100
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 943357,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |