Przebudowa pracowni specjalistycznych oraz budowa wewnętrznej windy w budynku Zespołu Szkól Technicznych w Toruniu.

Gmina Miasta Toruń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00196276
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00196276/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-29 12:40
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-571b5e09-210f-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8790001014
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

BAU-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL · lot 0
720 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00196276 z dnia 2021-09-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa pracowni specjalistycznych oraz budowa wewnętrznej windy w budynku Zespołu Szkól Technicznych w Toruniu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Toruń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118856

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wały Gen. Sikorskiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.majewski@um.torun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.torun.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.umtorun.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa pracowni specjalistycznych oraz budowa wewnętrznej windy w budynku Zespołu Szkól Technicznych w Toruniu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-571b5e09-210f-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196276

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000805/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Twoja przyszłość w nowoczesnej szkole zawodowej 2 w ZST, w tym likwidacja barier architektonicznych w placówkach oświatowych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Twoja przyszłość w nowoczesnej szkole zawodowej 2 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132497/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 51/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przebudowa pracowni specjalistycznych oraz budowa wewnętrznej windy w budynku Zespołu
Szkól Technicznych w Toruniu’’.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności następujący zakres prac:
1) budowa wewnętrznej windy osobowej o napędzie elektrycznym, przystosowanej do przewozu
osób niepełnosprawnych, zlokalizowanej w pobliżu wejścia głównego do szkoły; winda będzie
obsługiwała 3 poziomy: parter, I i II piętro; konstrukcja szybu windowego w obrębie podszybia
żelbetowa, a w pozostałej części murowana, wzmocniona trzpieniami,
2) przebudowa pomieszczeń na I i II piętrze na cele pracowni specjalistycznych: logistycznej i
teleinformatycznej; zakres prac obejmuje rozbiórki i postawienie nowych ścian działowych,
demontaż boazerii, szpachlowanie i malowanie ścian i sufitów, nadproża stalowe, posadzki,
montaż stolarki drzwiowej wewnętrznej, przewody wentylacji grawitacyjnej, instalację elektryczną
oświetlenia i gniazd wtykowych, instalację komputerową oraz klimatyzację.
3. Wykonawca zrealizuje przedmiot umowy w zakresie i w sposób określony w dokumentacji
projektowej
oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (opracowania wykonane
przez Piotra Świrzyńskiego, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: „PSBUD Piotr
Świrzyński”;
części składowe dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót
budowlanych wymienione w załączniku nr 1 do umowy) oraz zgodnie z obowiązującymi
przepisami, normami, sztuką budowlaną, na podstawie oględzin terenu budowy oraz zgodnie z
posiadanymi przez Zamawiającego decyzjami administracyjnymi.
2. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
Podział zamówienia na części - Zamawiający nie przewiduje podziału zamówienia na części.
Powody niedokonania podziału: realizacja zadania stanowi funkcjonalną całość i nie ma
uzasadnienia dzielenia zadania na części.
3.Oferty wariantowe
Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
4. Katalogi elektroniczne.
Zamawiający nie wymaga złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych.Termin wykonania
zamówienia
Termin realizacji zamówienia : rozpoczęcie realizacji z dniem podpisania umowy,
- zakończenie całości realizacji 17 tygodni od zawarcia umowy
-12 tygodni od podpisania umowy dla przebudowy sal I i II piętra.6. Wymagania w zakresie
zatrudniania przez wykonawcę lub podwykonawcę osób na podstawie stosunku
pracy.Zamawiający wymaga zatrudnienia na
podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę, przez cały okres realizacji
przedmiotu zamówienia, osób wykonujących wskazane poniżej czynności związane z robotami
budowlanymi w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia: czynności fizyczne i obsługa maszyn
przy robotach ogólnobudowlanych związanych z przebudową budynku, robotach sanitarnych i
robotach elektrycznych, których wykonywanie polega na wykonywaniu pracy w sposób
określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jedn. Dz. U. z 2019 r. poz. 1040).Szczegóły dotyczące wymagań zatrudnienia na podstawie stosunku pracy
zawarte zostały we wzorze umowy, stanowiącym załącznik do SWZ.Wymagania dotyczące
równoważności ofert zawiera pkt 6 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 720000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 720000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 720000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bau - Tech Sp zoo, Mazowiecka 52-68/111,87-100 Toruń

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 879-269-62-04

7.3.3) Ulica: Mazowiecka 52-68/111,

7.3.4) Miejscowość: Toruń

7.3.5) Kod pocztowy: 87-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 720000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 119 dni

2021-09-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane