ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG GMINNYCH I POWIATOWYCH WRAZ Z CHODNIKAMI I PLACAMI W SEZONACH 2021/2022 i 2022/2023 NA TERENIE GMINY MYSŁAKOWICE
Gmina Mysłakowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00196253
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-29 12:34
- Lokalizacja
- Mysłakowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6110111181
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi sprzątania ulicUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
4 przyznane
RYSZARD RZOŃCAMysłakowice, PL
300 000 PLNRYSZARD RZOŃCAMysłakowice, PL
350 000 PLNRYSZARD RZOŃCAMysłakowice, PL
300 000 PLNRYSZARD RZOŃCAMysłakowice, PL
350 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.