Wykonanie robót budowlanych (...) Zad. nr 1 - Przebudowa Placu Marszałka J. Piłsudskiego w Warszawie Zad. nr 2 - Przebudowa parkingów przy Placu Marszałka J. Piłsudskiego w Warszawie - Sprawa 50/2021
Stołeczny Zarząd Infrastruktury
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00196234
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00196234/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-29 12:29
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ffbcee6-1d09-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5262200493
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00196234 z dnia 2021-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych (...) Zad. nr 1 - Przebudowa Placu Marszałka J. Piłsudskiego w Warszawie Zad. nr 2 - Przebudowa parkingów przy Placu Marszałka J. Piłsudskiego w Warszawie - Sprawa 50/2021
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Stołeczny Zarząd Infrastruktury
1.3.) Oddział zamawiającego: SZI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013058050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jerozolimskie 97
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-909
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp.szi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szi.ron.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Organizacyjna MON
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych (...) Zad. nr 1 - Przebudowa Placu Marszałka J. Piłsudskiego w Warszawie Zad. nr 2 - Przebudowa parkingów przy Placu Marszałka J. Piłsudskiego w Warszawie - Sprawa 50/20212.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ffbcee6-1d09-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196234
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011490/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.36 Przebudowa Placu Marszałka J. Piłsudskiego w Warszawie
1.1.37 Przebudowa parkingów przy Placu Marszałka J. Piłsudskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00191358/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
art. 305 pkt. 2 ustawy Pzp. W poprzednim prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym z możliwością negocjacji - sprawa 48/2021 nie została złożona Zadna oferta. Warunki zamówienia nie zostały zmienione w sposób istotny
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-875ced6b-0a6d-11ec-b885-f28f91688073
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 50/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2521023,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie robót budowlanych wraz z konserwacją i serwisowaniem zainstalowanych urządzeń dla zadań: Zadanie 1: Przedudowa Placu Marszałka J, Piłsudskiego w Warszawie, Zadanie nr 2: Przebudowa parkingów przy Placu Marszałka J. Piłsudskiego w Warszawie (Załącznik nr 19.1 oraz 19.2.)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 24.09.2021 r. wystosował do Wykonawcy MProjekt Polska Sp. z o.o. zaproszenie do negocjacji w celu udzielenia zamówienia na wyżej wyszczególnione zadania. W odpowiedzi zaproszony Wykonawca odmówił złożenia oferty, a co za tym idzie nie wyraził zgody na udział w negocjacjach.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2021-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |