Dobudowa windy do budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Mońkach ul. Leśna 3, 19-100 Mońki
GMINA MOŃKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00196301
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00196301/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-29 12:49
- Lokalizacja
- Mońki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6aa8c49b-f9a4-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5461379796
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00196301 z dnia 2021-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dobudowa windy do budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Mońkach ul. Leśna 3, 19-100 Mońki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOŃKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659102
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 5A
1.5.2.) Miejscowość: Mońki
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@um-monki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://um-monki.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dobudowa windy do budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Mońkach ul. Leśna 3, 19-100 Mońki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6aa8c49b-f9a4-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196301
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001429/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa windy przy budynku po byłym gimnazjum
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie zamówienia z wolnej ręki nie złożono żadnej oferty.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-65f85611-d4cd-11eb-911f-9ad5f74c2a25
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GI.271.14.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na dobudowie windy zewnętrznej od strony południowo - wschodniej do budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Mońkach ul. Leśna 3. Winda ma obsługiwać wszystkie kondygnacje nadziemne i podziemną (piwnica).
2. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
1) roboty rozbiórkowe, ziemne i fundamentowe,
2) roboty murowe i żelbetowe ścian nadziemia,
3) roboty izolacyjne i wykończeniowe ścian,
4) wykonanie podłóg, dachu i elewacji,
5) stolarka,
6) winda z montażem,
7) zasilanie windy zgodnie z dokumentacją projektową i rysunkami (schemat i rzut parteru – elektryka – zał. nr 6).
Zamawiający zamieszcza całą dokumentację projektową dotyczącą przebudowy i rozbudowy budynku byłego gimnazjum ale przedmiotem zamówienia jest dobudowa windy.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa będąca załącznikiem nr 4 do swz.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie wykonawcy będzie miało charakter ryczałtowy, przedmiary robót maja charakter pomocniczy do wyceny przedmiotu zamawiania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42416100-6 - Windy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Strony przyszłej umowy nie doszły do porozumienia co ceny. Wykonawca zaoferował zbyt wysoką cenę za zrealizowanie zamówienia| 2021-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |