Zarządzanie środkami finansowymi pochodzącymi z wkładów wniesionych do instrumentów finansowych utworzonych w ramach RPO-L2020 i wdrażanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego (...).

Województwo Lubuskie-Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00150645
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00150645/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-18 10:31
Lokalizacja
Zielona Góra, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-26ae9209-5641-4685-b177-e7557788cff9
Identyfikator
9730590332
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi finansowe i ubezpieczeniowe

Wykonawcy

1 przyznane

LUBUSKI FUNDUSZ ROZWOJU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZIELONA GÓRA, PL · lot 0
1 783 599,63 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00150645 z dnia 2025-03-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zarządzanie środkami finansowymi pochodzącymi z wkładów wniesionych do instrumentów finansowych utworzonych w ramach RPO-L2020 i wdrażanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego (...).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubuskie-Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 977895931

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Podgórna 7

1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 65-057

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.luszczynski@lubuskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubuskie.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zarządzanie środkami finansowymi pochodzącymi z wkładów wniesionych do instrumentów finansowych utworzonych w ramach RPO-L2020 i wdrażanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego (...).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26ae9209-5641-4685-b177-e7557788cff9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00150645

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00112672

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Lubuski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. spełnia łącznie wszystkie niżej wymienione warunki udzielenia zamówienia in-house, tj.:
a) Województwo Lubuskie sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej (posiada 100 % udziałów),
b) ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczy wykonywania zadań, które Zamawiający zamierza jej powierzyć,
c) w kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego.
Z założeń powołania Spółki i powierzenia jej zadań dot. zarządzania środkami finansowymi znajdującymi się w dyspozycji Zarządu Województwa Lubuskiego, wynika, że Spółka w okresie obowiązywania umowy będzie wykonywała tylko zadania w tym zakresie.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DA.III.2721.1.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zarządzanie środkami finansowymi pochodzącymi z wkładów wniesionych
do instrumentów finansowych utworzonych w ramach RPO-L2020 i wdrażanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego wraz z odsetkami i innymi przychodami znajdującymi się w dyspozycji Zarządu Województwa Lubuskiego

4.5.3.) Główny kod CPV: 66000000-0 - Usługi finansowe i ubezpieczeniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1783599,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1783599,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1783599,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUBUSKI FUNDUSZ ROZWOJU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9731100413

7.3.3) Ulica: UL. BOHATERÓW WESTERPLATTE 32

7.3.4) Miejscowość: ZIELONA GÓRA

7.3.5) Kod pocztowy: 65-078

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1783599,63 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 miesiące

2025-03-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi