Budowa toru rowerowego pumptrack, siłowni zewnętrznej wraz z elementami zagospodarowania i oświetlenia terenu na terenie Zalewu w Bogatyni w ramach projektu „Rowerowo aktywni”
Gmina Bogatynia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00196448
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00196448/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-29 13:36
- Lokalizacja
- Bogatynia, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-94ee4800-065a-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6151810987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00196448 z dnia 2021-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa toru rowerowego pumptrack, siłowni zewnętrznej wraz z elementami zagospodarowania i oświetlenia terenu na terenie Zalewu w Bogatyni w ramach projektu „Rowerowo aktywni”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bogatynia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821517
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Daszyńskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Bogatynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-920
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 75 77 25 372
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@bogatynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bogatynia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.bogatynia.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa toru rowerowego pumptrack, siłowni zewnętrznej wraz z elementami zagospodarowania i oświetlenia terenu na terenie Zalewu w Bogatyni w ramach projektu „Rowerowo aktywni”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94ee4800-065a-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196448
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161398/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.49.2021.PW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1928610,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszej umowy jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: Budowy toru rowerowego pumptrack, siłowni zewnętrznej wraz z elementami zagospodarowania i oświetlenia terenu na terenie Zalewu w Bogatyni na części działki nr 21 AM-4 obr. II Bogatynia w ramach projektu „Rowerowo aktywni” w formule zaprojektuj i wybuduj obejmującego opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu, kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego i uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę oraz wykonanie całości robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.| 2021-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |