Budowa strefowej przepompowni wody przy ul. Krasickiego w Gniewie
GMINA GNIEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00196427
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00196427/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-29 13:31
- Lokalizacja
- Gniew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8eacfceb-d8d4-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5931005516
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00196427 z dnia 2021-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa strefowej przepompowni wody przy ul. Krasickiego w Gniewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GNIEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675296
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Grunwaldzki 1
1.5.2.) Miejscowość: Gniew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-140
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gniew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gniew.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gniew1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa strefowej przepompowni wody przy ul. Krasickiego w Gniewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8eacfceb-d8d4-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196427
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004022/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa strefowej przepompowni wody przy ul. Krasickiego w Gniewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00098621/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIN.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Budowa strefowej przepompowni wody przy ul. Krasickiego w Gniewie”.
Zakres inwestycji obejmuje: Budowę kontenerowej strefowej przepompowni PS-1, zbiornika retencyjnego wody czystej o pojemności 75m3, komory zasuw oraz sieci międzyobiektowe i przyłącza do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej i elektroenergetycznej zlokalizowanych na działce na działce nr 4/4 – obręb 0019 Gniew, przy ul. Krasickiego w Gniewie.
Standardy jakościowe, odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia, zostały określone w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.
Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazano jakikolwiek znak towarowy, patent czy pochodzenie – należy przyjąć, że wskazane patenty, znaki towarowe, pochodzenie, określają minimalne parametry techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, co oznacza,
że zamawiający dopuszcza złożenie oferty w tej części przedmiotu zamówienia
o równoważnych parametrach technicznych, eksploatacyjnych i użytkowych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ – dokumentacja projektowa (projektu technologicznego, projektu konstrukcyjno-budowlanego, projektu branży elektrycznej, opinii geotechnicznej, STWIORu, wyjaśnienia treści SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca uchylił się od podpisania umowySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
| 2021-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |