„Przebudowa drogi gminnej nr 100093D pomiędzy miejscowościami Gaworzyce i Kłobuczyn”
Gmina Gaworzyce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00196750
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00196750/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-29 14:51
- Lokalizacja
- Gaworzyce, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bf6d5ff1-dd6a-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6922255154
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00196750 z dnia 2021-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej nr 100093D pomiędzy miejscowościami Gaworzyce i Kłobuczyn”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gaworzyce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647587
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 95
1.5.2.) Miejscowość: Gaworzyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-180
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76/8316-285
1.5.8.) Numer faksu: 76/8316-286
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gaworzyce.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gaworzyce.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/, https://bip.gaworzyce.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi gminnej nr 100093D pomiędzy miejscowościami Gaworzyce i Kłobuczyn”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf6d5ff1-dd6a-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196750
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003836/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej nr 100093D pomiędzy miejscowościami Gaworzyce i Kłobuczyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00103836/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2630291,66 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie zadania pn.: „Przebudowa drogi gminnej 100093D pomiędzy miejscowościami Gaworzyce i Kłobuczyn”.
Przedmiot umowy realizowany będzie w trzech etapach w latach 2021-2023.
Etap I – 0+000- 1+0,100 km będzie się realizowany w roku 2021.Termin realizacji do 30.11.2021 r.
Etap II – 1+ 0,100 km będzie realizowany w roku 2022, z tym ,że :
a) Część A - długość 0,550 km. Termin realizacji do 31.05.2022 r.
b) Część B- długość 0,550 km. Termin realizacji do 31.10.2022 r.
Etap III – 0,762 km będzie realizowane w roku 2023 r.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie robót budowalnych drogowych, na podstawie załączonego projektu budowlanego. Droga objęta przedmiotem zamówienia zlokalizowana jest na dz. nr 1009 obręb Gaworzyce, dz. nr 10 obręb Koźlice, dz. nr 503 obręb Kłobuczyn w gminie Gaworzyce, powiecie polkowickim.
W stanie istniejącym droga posiada nawierzchnię gruntową, częściowo utwardzoną kruszywem z poboczami gruntowymi o zmiennej szerokości. Na terenie objętym opracowaniem występują pojedyncze drzewa i krzewy. Obecny przebieg drogi częściowo pokrywa się z projektowanym. Długość obszaru objętego opracowaniem wynosi ok. 2962 m.
W ramach zadania Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do wykonania:
1) przebudowy drogi wraz z przebudową nawierzchni drogi o szerokości 3,0 -3,50m
z nawierzchni asfaltowej ze spadkiem poprzecznym jednostronnym – 2%,
2) obustronnie utwardzonych poboczy o szerokości 0,50 - 0,75 m i grubości min. 15 cm,
3) zjazdów indywidualnych w takiej konstrukcji jak jezdnia,
4) trzech mijanek o szerokości 1,5 m,
5) chodnika z kostki betonowej o szerokości 2,23 m, z lokalnym przewężeniem do 1,48 m,
6) utwardzonego pobocza z kostki betonowej o szerokości 1,00 m,
7) doświetlenie drogi przy pomocy lamp solarnych typu hybryda wyposażonych w moduł fotowoltaiczny oraz turbinę wiatrową (9sztuk)
Konstrukcja jezdni, mijanki oraz zjazdów:
• warstwa ścieralna z AC 11S gr. 4 cm
• skropienie nawierzchni asfaltem
• warstwa wiążąca z AC 11W gr. 4 cm
• skropienie nawierzchni asfaltem
• podbudowa zasadnicza – mieszanka z kruszywa naturalnego łamanego kamiennego
o uziarnieniu ciągłym 0/31,5 gr. 20 cm
• grunt stabilizowany cementem z dowozu R=1,5-2,5MPa gr. 10cm.
Konstrukcja poboczy:
• kruszywo łamane naturalne o uziarnieniu ciągłym 0/31,5 klinowane kruszywem 2/5 o gr. 15 cm.
Konstrukcja pobocza utwardzonego z kostki betonowej:
• kostka betonowa, kolor szary gr. 8cm
• podsypka cementowo-piaskowa gr. 3 cm
• podbudowa zasadnicza – mieszanka z kruszyw naturalnego łamanego kamiennego o uziarnieniu ciągłym 0/31,5 gr. 20 cm
• grunt stabilizowany cementem z dowozu R=1,5-2,5MPa gr. 10 cm.
Konstrukcja chodnika:
• kostka betonowa, kolor szary gr. 8cm,
• podsypka cementowo-piaskowa gr. 3cm,
• podbudowa zasadnicza – mieszanka z kruszywa naturalnego łamanego kamiennego o uziarnieniu ciągłym 0/31,5 gr. 20 cm,
• grunt stabilizowany cementem z dowozu R=1,5-2,5MPa gr.10cm.
Konstrukcja umocnienia skarp rowów chłonnych płytami ażurowymi:
• płyta ażurowa z wypełnieniem otworów humusem gr. 8 cm
• warstwa z betonu C12/15 gr. 10 m
Krawężniki i obrzeża:
• o wymiarach 15x30 cm, betonowe, wtopione (światło 0-2cm), posadowione na ławie z betonu C12/15 z oporem 10 cm.
Doświetlenie:
• przy pomocy lamp solarnych typu hybryda wyposażonych w moduł fotowoltaiczny oraz turbinę wiatrową. (9 sztuk).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2485063,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2579922,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2485063,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6931939082
7.3.3) Ulica: Mickiewicza 63
7.3.4) Miejscowość: Głogów
7.3.5) Kod pocztowy: 67-200
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2485063,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-03-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |