Przebudowa drogi gminnej nr 117311E odcinek Drobnice - Szyszczyna
Gmina Osjaków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00196894
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00196894/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-29 15:32
- Lokalizacja
- Osjaków, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6d41086-dd82-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8321972722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00196894 z dnia 2021-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 117311E odcinek Drobnice - Szyszczyna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Osjaków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934677
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Targowa 26
1.5.2.) Miejscowość: Osjaków
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-320
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 438423391
1.5.8.) Numer faksu: 438423391
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@osjakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.osjakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.osjakow.bip.net.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 117311E odcinek Drobnice - Szyszczyna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6d41086-dd82-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196894
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00026662/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi Drobnice - Szyszczyna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00109001/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZ.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 912466,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robot budowlanych polegających na przebudowie drogi gminnej nr 117311E odcinek Drobnice – Szyszczyna o długości 1,49 km i szerokości jezdni 4,0 m, zlokalizowanej na działce o ewid. nr 1666, obręb Drobnice, gmina Osjaków, obiekt kat. XXV, zgodnie z projektem budowlanym stanowiącym załącznik Nr 1 do zgłoszenia robót budowlanych z dnia 18.09.2020 r. nr AB.6743.515.2020, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, oraz złożoną ofertą.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: wykonanie robót przygotowawczych, korytowanie pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni na poszerzeniach, profilowanie dolnej warstwy, podbudowy z kruszywa, wykonanie warstwy wyrównawczej z kruszywa – grub. 4,0 cm, wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego; grubości 4,0 cm, wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego; grubości 4,0 cm, przebudowa 24 zjazdów do pól i posesji, wykonanie opaski kruszywowej po obu stronach drogi, na długości 1,49 km, roboty ziemne, profilowanie części ziemnej poboczy, wykonanie oznakowania drogi, zapewnienie organizacji ruchu na czas robót, wykonanie tyczenia i powykonawczej , inwentaryzacji geodezyjnej, wykonanie dokumentacji powykonawczej.
Przedmiot zamówienia obejmuje również poniesienie kosztów naprawy dróg gminnych, użytkowanych w związku z realizacją inwestycji, jeśli zamawiający stwierdzi taki uszkodzenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa projekt budowlany, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiar robót, który ma charakter pomocniczy. Z uwagi na to, że wynagrodzenie wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej oraz STWIORB, Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej lub STWIORB oraz jeśli roboty te muszą być wykonane ze względu na sztukę budowlaną i jest to niezbędne z punktu widzenia celu, jakiemu ma służyć przedmiot zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233330-1 - Fundamentowanie ulic
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 682783,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 704009,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 682783,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dromak Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8291641617
7.3.4) Miejscowość: Poręby
7.3.5) Kod pocztowy: 98-220
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 682783,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |