Modernizacja ogólnodostępnego boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w Cybince
Gmina Cybinka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00196695
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00196695/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-29 14:34
- Lokalizacja
- Cybinka, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3bed6389-f36d-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9261000593
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00196695 z dnia 2021-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ogólnodostępnego boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w Cybince
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Cybinka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770416
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 5
1.5.2.) Miejscowość: Cybinka
1.5.3.) Kod pocztowy: 69-108
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cybinka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cybinka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://cybinka.bip.net.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ogólnodostępnego boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w Cybince2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3bed6389-f36d-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196695
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003294/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja ogólnodostępnego boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w Cybince
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00133491/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP-II.271.34.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 161707,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja ogólnodostępnego boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w Cybince” – położonego na działce nr ewid. 237, obręb ewid. 145 – m. Cybinka, jedn. ewid. Cybinka – miasto, Powiat Słubicki, Województwo Lubuskie”.
Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia finansowany będzie
ze środków:
1) Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla gmin i powiatów,
2) Województwa Lubuskiego w ramach Programu inwestycyjnego „Lubuska Baza Sportowa”.
2. Zakres robót obejmuje w szczególności wykonanie następujących robót:
1) modernizacja nawierzchni boiska wielofunkcyjnego:
a) wykonanie napraw miejscowych istniejącej nawierzchni – do 50 % powierzchni boiska,
b) wykonanie nawierzchni poliuretanowej gr. 13 mm,
c) odtworzenie linii boisk,
2) wymiana ogrodzenia z siatki oraz wstawienie nowej furtki od strony ul. Traugutta.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają (poza niniejszą SWZ): Dokumentacja techniczna, przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (dalej STWiOR), stanowiące odpowiednio załączniki Nr 6, 7 i 8 do SWZ (zwana także dalej dokumentacją projektową).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159764,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 322537,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159764,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Solid-Stet Sp. z o.o. Sp.K
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522601903
7.3.3) Ulica: Ul. Międzyparkowa 12A/6
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-346
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159764,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |