Dostawa wyposażenia placów zabaw dla Ośrodków Wychowania Przedszkolnego Gminy Jemielnica, w ramach projektu Przedszkolak na start

Gmina Jemielnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00199001
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00199001/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2021-10-01 11:04
Lokalizacja
Jemielnica, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5e09e8a2-0bd5-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7561877980
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyposażenie placów zabawKaruzele do placów zabawHuśtawki (poziome) do placów zabawRoboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR SNACZKEChorzów, PL · lot 0
107 821,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00199001 z dnia 2021-10-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia placów zabaw dla Ośrodków Wychowania Przedszkolnego Gminy Jemielnica, w ramach projektu Przedszkolak na start

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jemielnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413231

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strzelecka 67

1.5.2.) Miejscowość: Jemielnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-133

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: +48774623500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jemielnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jemielnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.jemielnica.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wyposażenia placów zabaw dla Ośrodków Wychowania Przedszkolnego Gminy Jemielnica, w ramach projektu Przedszkolak na start

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e09e8a2-0bd5-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00199001

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000341/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa pomocy dydaktycznych, w tym sprzętu multimedialnego oraz wyposażenia sal i placów zabaw dla Ośrodków Wychowania Przedszkolnego w ramach projektu Przedszkolak na start

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Społeczny, Regionalny Program Operacyjny Województwa Opolskiego 2014-2020 Oś Priorytetowa 09-Wysoka jakość edukacji, Działanie 09.01-Rozwój edukacji, Poddziałanie 09.01.03-Wsparcie edukacji przedszkolnej

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00168080/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IB.271.08.2021/RPOP.09.01.03/4

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 88106,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia placów zabaw dla Ośrodków Wychowania Przedszkolnego Gminy Jemielnica, w ramach projektu Przedszkolak na start, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2014-2020

1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis minimalnych wymagań technicznych i funkcjonalnych zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ.

2) Wykonawca będzie zobowiązany dostarczyć i zamontować przedmiot zamówienia w Ośrodkach Wychowania Przedszkolnego znajdujących się na terenie Gminy Jemielnica:

a) Oddział Przedszkolny Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Piotrówce ul. Kościuszki 98
b) Publiczne Przedszkole w Jemielnicy ul. Wiejska 76 wraz z oddziałami filialnymi

3) Dostawa i montaż odbywać się będzie w dniach roboczych od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00 przy obowiązkowym udziale przedstawicieli Wykonawcy i Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest do poinformowania Zamawiającego z 3-dniowym wyprzedzeniem o dokładnym terminie dostawy.
4) Poza dokonaniem dostawy towarów, wykonawca zobowiązuje się do instalacji i/lub montażu prostych czynności umożliwiających funkcjonowanie montowanego lub instalowanego towaru zgodnie z przeznaczeniem.

5) Zakres prac objętych zamówieniem obejmuje dostawę i montaż elementów wyposażenia placu zabaw, tj.:
a) domek metalowy,
b) chatka,
c) zabawka na sprężynach HDPE czteroosobowa,
d) zabawka na sprężynie – koniczynka,
e) zestaw zabawowy metalowy dla Maluchów,
f) huśtawka równoważnia dwuosobowa metalowa
g) karuzela metalowa trzmiel

6) Dostawca zobowiązuje się również zainstalować/zamontować dostarczany towar, przy użyciu środków własnych lub przy wykorzystaniu zasobów innego podmiotu.

7) Zamawiający umożliwi Wykonawcom przeprowadzenie wizji lokalnej miejsc, w których mają być zamontowane urządzenia. Osoby przybyłe na wizję lokalną muszą posiadać ze sobą dokument tożsamości i zgłosić się w Referacie Inwestycji, Rozwoju i Ochrony Środowiska w Jemielnicy przy ul. Strzeleckiej 67. Zamawiający nie wymaga przeprowadzenia przez wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2

8) Wymagania Zamawiającego dot. przedmiotu zamówienia:
a) urządzenia stanowiące przedmiot zamówienia powinny odznaczać się wysoką odpornością
na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia w wyniku aktów wandalizmu,
b) do wyposażenia placów zabaw należy użyć urządzeń posiadających niezbędne certyfikaty, atesty, deklaracje lub inne równoważne dokumenty potwierdzające spełnianie wymagań bezpieczeństwa zawartych w obowiązujących Normach z grupy PN-EN 1176 mówiących o tego typu urządzeniach,
c) wykonawca jest odpowiedzialny za dostawę wyposażenia placu zabaw fabrycznie nowego tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, kompletnym, wolnym od wad konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych oraz nie prototypowego.
d) ze względu na wielką różnorodność wyposażenia placów zabaw, typów urządzeń, wykończenia poszczególnych elementów, dekoracji, stylów, form – zawarte zdjęcia w dokumentacji mają charakter tylko i wyłącznie przykładowy i informacyjny, nie są w żadnym stopniu jednoznacznym wskazaniem,
e) bezwzględnie należy zachować powierzchnię placu zabaw oraz zasadę, że strefy bezpieczne dla poszczególnych urządzeń nie mogą się nakładać.
f) wszystkie dokumenty załączone do dostarczonego przedmiotu zamówienia muszą być sporządzone w języku polskim w formie drukowanej.
g) odpowiedzialność za uszkodzenia produktów w czasie transportu ponosi Wykonawca.
h) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwrotu dostarczonego asortymentu nie spełniającego wymogów jakościowych, opisanych w formularzu ofertowym.
i) w przypadku stwierdzenia, że dostarczone produkty:
- są uszkodzone, posiadają wady uniemożliwiające używanie, a wady i uszkodzenia te nie powstały z winy Zamawiającego;
- nie spełniają wymagań Zamawiającego określonych w załącznikach;
- nie odpowiadają pod względem jakości, trwałości, funkcjonalności oraz parametrów technicznych
Wykonawca wymieni je na nowe, prawidłowe, na własny koszt w terminie 5 dni od zgłoszenia przez Zamawiającego.

8. Wykonawca posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na czas realizacji zamówienia. Suma gwarancyjna w wysokości co najmniej równej wartości realizowanego zamówienia (posiadane przez Wykonawcę OC musi obejmować ochroną ubezpieczeniową również podwykonawców, którzy realizują przedmiot zamówienia – jeżeli dotyczy). Wykonawca, wybrany do realizacji zamówienia przed podpisaniem umowy przedłoży kopię polisy odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności i będzie ona stanowiła załącznik do umowy.

9. Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie,
jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami.

10. Oferowane przez Wykonawcę przedmioty zamówienia muszą posiadać wszystkie elementy wymienione w przedmiocie zamówienia, muszą odpowiadać minimalnym parametrom technicznym i jakościowym i nie mogą być one gorsze technicznie i jakościowo niż oddano w opisie przedmiotu zamówienia.

11. Rozwiązania równoważne: Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego wyroby spełniają wymagania określone przez Zamawiającego załączając do oferty opis równoważnego produktu/przedmiotu zamówienia.
Wszędzie tam, gdzie przy opisie produktu/przedmiotu zamówienia znajdują się jakiekolwiek znaki towarowe, patent czy pochodzenia należy przyjąć, że Zamawiający ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia podał taki opis ze wskazaniem na typ i dopuszcza składanie ofert równoważnych, o takich samych lub lepszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych oraz użytkowych niż te podane w opisie produktu/przedmiotu zamówienia.

12. Minimalne warunki gwarancji, serwisowania.

12.1. wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji z bezpłatnym serwisem przez minimum 24 miesiące od daty uruchomienia, przetestowania i podpisanego obustronnie bezusterkowo protokołu odbioru końcowego potwierdzającego wykonanie przedmiotu zamówienia. Oferowany okres gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert.
12.2. Wykonawca zobowiązuje się ponosić wszystkie koszty związane z naprawami gwarancyjnymi we wskazanym wyżej okresie.
12.3. udzielona gwarancja obejmuje wszystkie elementy dostarczonego sprzętu wraz z niezbędnym wyposażeniem z wyłączeniem materiałów eksploatacyjnych podlegających zużyciu podczas normalnej eksploatacji;
12.4. w ramach udzielonej gwarancji Wykonawca zapewnia autoryzowany serwis techniczny i nie może odmówić wymiany niesprawnej części na nową, w przypadku, gdy jej naprawa nie gwarantuje prawidłowej pracy sprzętu;
12.5. w przypadku maksymalnie 3 napraw gwarancyjnych tego samego sprzętu Wykonawca będzie zobowiązany dokonać wymiany na nowy wolny od wad;
12.6. Wykonawca zapewni wykonanie napraw gwarancyjnych w ciągu 14 dni roboczych od dnia zgłoszenia awarii, po tym terminie zobowiązuje się wymienić sprzęt na nowy o równorzędnych lub lepszych parametrach
12.7. czas reakcji serwisu (fizyczne stawienie się serwisanta w miejscu zainstalowania sprzętu i podjęcie czynności zmierzających do naprawy sprzętu) max w ciągu 72 godziny (pełne godziny) licząc od momentu zgłoszenia awarii;
12.8. Wykonawca zapewnia pełny, bezpłatny przegląd okresowy całego sprzętu na 1 miesiąc przed upływem terminu gwarancji;
12.9. koszty dojazdu serwisu do i z miejsca użytkowania sprzętu lub przewóz uszkodzonego przedmiotu zamówienia do i po naprawie nie obciążają Zamawiającego w okresie gwarancyjnym. Transport uszkodzonego sprzętu, zapewnia Wykonawca.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535230-8 - Karuzele do placów zabaw

37535250-4 - Huśtawki (poziome) do placów zabaw

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 107821,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 107821,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 107821,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hoka Hey Piotr Snaczke

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6270001455

7.3.3) Ulica: Krakusa 12

7.3.4) Miejscowość: Chorzów

7.3.5) Kod pocztowy: 41-500

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 107821,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

2021-10-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy