Remont i docieplenie dachu budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Juliana Tuwima w Nowej Soli.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JULIANA TUWIMA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00196551
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00196551/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-29 14:02
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-825d93b3-114c-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9251426451
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00196551 z dnia 2021-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i docieplenie dachu budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Juliana Tuwima w Nowej Soli.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JULIANA TUWIMA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970452700
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Botaniczna 22
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 68 387 54 47
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp3nsol@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp3nsol.edupage.org/a/zamowienia-publiczne
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://nowasol.pl/zamowienia-publiczne/kategorie-zamowien/powyzej-130tys-zl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i docieplenie dachu budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Juliana Tuwima w Nowej Soli.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-825d93b3-114c-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196551
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017290/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wymiana pokrycia dachowego wraz z obróbkami blacharskimi i ociepleniem dachu budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 w Nowej Soli.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00175459/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP3.271.0002.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont i docieplenie dachu budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Juliana Tuwima w Nowej Soli. Budynek szkoły jest obiektem wolnostojącym dwukondygnacyjnym. Obiekt przykryty w całości stropodachem płaskim na różnych wysokościach, pokrycie z papy termozgrzewalnej. Powierzchnia dachu ok. 2300,00 m2.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: rozebranie pokrycia dachowego z papy ok. 2300 m2, rozbiórkę obróbek blacharskich ok. 142 m2 i okapów ok. 290 m, demontaż na czas remontu wentylatorów, przewodów odpowietrzających kanalizację, masztów, anten oraz kabli prowadzonych po dachu; sprawdzenie i przygotowanie podłoża, uzupełnienie warstwy wyrównawczej, czyszczenie, malowanie stalowych wywietrzaków dachowych, gruntowanie podłoża, montaż paroizolacji, pokrycie dachu wełną mineralną o gr. 20 cm i dwoma warstwami papy ok. 2300 m2, wymianie rur spustowych ok. 176 m, rynien ok. 274 m, wykonanie obróbek blacharskich ok. 378 m2, wymienienie instalacji odgromowej ok. 698 m z podłączeniem jej do istniejących złączy kontrolnych i uziemiania ziemnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu w wyznaczonym przez zamawiającego terminie składania ofert, to jest do dnia 24 września 2021 roku do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym postępowanie zostało unieważnione ponieważ nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2021-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |