„Budowa chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 911 łączącego miejscowość Orzech w gminie Świerklaniec z miastem Piekary Śląski- ETAP I”.
Gmina Piekary Śląskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00197035
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00197035/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-30 08:00
- Lokalizacja
- Piekary Śląskie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-538cb11f-11fd-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 4980262299
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00197035 z dnia 2021-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 911 łączącego miejscowość Orzech w gminie Świerklaniec z miastem Piekary Śląski- ETAP I”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Piekary Śląskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255418
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bytomska 84
1.5.2.) Miejscowość: Piekary Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-940
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 323939379
1.5.8.) Numer faksu: 323939379
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: BZP@PIEKARY.PL
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://piekary.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com/pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 911 łączącego miejscowość Orzech w gminie Świerklaniec z miastem Piekary Śląski- ETAP I”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-538cb11f-11fd-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00197035
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001004/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Budowa chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 911 łączącego miejscowość Orzech w gminie Świerklaniec z miastem Piekary Śląskie,-ETAP I”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176498/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271-33/IG/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje, w szczególności:
a) Branża drogowa:
- roboty ziemne - ok. 330 m3
- wykonanie nasypów - ok. 200 m3
- rozebranie i odtworzenie wjazdów do posesji – ok 60 m2
- zabezpieczenie posesji przed zalewaniem wodami opadowymi – studzienka z rusztem szt. 2
- odtworzenie jezdni przy kratkach ściekowych – ok 7 m2
b) Branża elektryczna:
- przebudowa kompletnych słupów wraz z wszystkimi liniami oraz osprzętem poza obszar kolizji, zabudowa nowych ustrojów, fundamentów, muf, połączeń, zacisków i innych elementów niezbędnych do prawidłowego wykonania i ukończenia robót budowlanych oraz do uruchomienia i użytkowania przedmiotu zamówienia – ok. 180 m, 4 kpl.
- zabezpieczenie podziemnych sieci uzbrojenia terenu – odcinkowo – ok. 30 mb
- zapewnienie nadzorów branżowych wszystkich służb uzbrojenia nadziemnego i podziemnego,
- wykonanie mufowania i przedłużenia linii kablowych wraz obróbką – ok. 177 m
- wykonanie zmiany posadowienia złącz elektroenergetycznych – 1 kpl.
- wykonanie normatywnych naciągów wszystkich linii napowietrznych,
- wykonanie wszelkich zabezpieczeń sieci uzbrojenia terenu zawartych w dokumentacji projektowej, uzgodnieniach oraz wymogach służb gestorów sieci,
- obsypanie słupów ziemią do projektowanej wysokości – 4 kpl.
c) Branża sanitarna:
- demontaż istniejących przepustów i ścian czołowych,
- budowa sieci kanalizacji deszczowej z rur polipropylenowych – ok. 127 m
- budowa przykanalików sieci kanalizacji deszczowej z rur polipropylenowych – ok. 10 m
- budowa przykanalików sieci kanalizacji deszczowej z rur polipropylenowych – ok. 6 m
- wykonanie podsypki (gr. 20 cm), obsypki i zasypki piaskowej (gr. 30 cm) – ok 205 m3
- budowa studzienek rewizyjnych włazowych z kręgów betonowych i włazem żeliwnym – 5 szt.
- budowa wpustów deszczowych przejazdowych, jezdniowych, betonowych z rusztem żeliwnym, studzienka z osadnikiem – 3 szt.
- regulacja i remont istniejącej studni kanalizacji deszczowej,
Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu umowy ma charakter ryczałtowy.
A. Przedmiot niniejszego zamówienia realizowany jest wspólnie przez Gminę Świerklaniec i Miasto Piekary Śląskie.
B. Na całość przedmiotu zamówienia ogłoszone zostaje jedno postępowanie przetargowe.
C. W zakresie robót realizowanych na terenie Miasta Piekary Śląskie odrębną umowę na ten zakres zawrze Miasto Piekary Śląskie.
D. W zakresie robót realizowanych na terenie Gminy Świerklaniec odrębną umowę na ten zakres zawrze Gmina Świerklaniec.
E. Przewiduje się jeden nadzór inwestorski nad wszystkimi robotami budowlanymi.
F. Płatności i rozliczenia za roboty realizowane na podstawie odrębnej umowy na terenie Miasta Piekary Śląskie dokonywane będą przez Miasto Piekary Śląskie.
G. Płatności i rozliczenia za roboty realizowane na podstawie odrębnej umowy na terenie Gminy Świerklaniec dokonywane będą przez Gminę Świerklaniec.
Niniejsze zamówienie stanowi pierwszy etap realizacji inwestycji i nie obejmuje wykonania docelowej nawierzchni chodnika
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty| 2021-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |