Rob. bud. polegające na przebudowie skrzydła pr. wraz z cz. adaptacja pom. na I piętrze w cz. śr. oraz bud. boiska sport. na spacerniaku w paw. Nr XXIII w Szpitalu dla Ner. i Psych. Chorych w Stg

SZPITAL DLA NERWOWO I PSYCHICZNIE CHORYCH IM.ST.KRYZANA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00197056
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00197056/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-30 08:18
Lokalizacja
Starogard Gdański, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9efbc83-03d4-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5921867506
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania glebyKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty sanitarneWykonywanie pokryć dachowychRoboty muroweRoboty murarskieRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskieMalowanie budynków

Wykonawcy

1 przyznane

MSP 'SMOK' KEISTER, KSEPKA- SPÓŁKA JAWNAStarogard Gdański, PL · lot 0
3 628 161,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00197056 z dnia 2021-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rob. bud. polegające na przebudowie skrzydła pr. wraz z cz. adaptacja pom. na I piętrze w cz. śr. oraz bud. boiska sport. na spacerniaku w paw. Nr XXIII w Szpitalu dla Ner. i Psych. Chorych w Stg

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL DLA NERWOWO I PSYCHICZNIE CHORYCH IM.ST.KRYZANA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000293611

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Skarszewska 7

1.5.2.) Miejscowość: Starogard Gdański

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kocborowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://kocborowo.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kocborowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rob. bud. polegające na przebudowie skrzydła pr. wraz z cz. adaptacja pom. na I piętrze w cz. śr. oraz bud. boiska sport. na spacerniaku w paw. Nr XXIII w Szpitalu dla Ner. i Psych. Chorych w Stg

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9efbc83-03d4-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00197056

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001564/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Rob. bud. polegające na przebudowie skrzydła pr. wraz z cz. adaptacja pom. na I piętrze w cz. śr. oraz bud. boiska sport. na spacerniaku w paw. Nr XXIII w Szpitalu dla Ner. i Psych. Chorych w Stg

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156456/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AG 261 - 21/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2779585,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie skrzydła prawego wraz z częściową adaptacja pomieszczeń na I piętrze w części środkowej oraz budowę boiska sportowego na spacerniaku w pawilonie Nr XXIII w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gd zgodnie opisem przedmiotu zamówienia wynikającym z SWZ i jej załączników (OPZ zał. nr 6 do SWZ), dokumentacją projektową, Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz decyzją PWKZ w Gdańsku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45232460-4 - Roboty sanitarne

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45262520-2 - Roboty murowe

45262522-6 - Roboty murarskie

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45442110-1 - Malowanie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3628161,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3628161,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3628161,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MSP "SMOK" KEISTER, KSEPKA- SPÓŁKA JAWNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5920000633

7.3.3) Ulica: ul. Kanałowa 13

7.3.4) Miejscowość: Starogard Gdański

7.3.5) Kod pocztowy: 83-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3628161,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane