Poprawa brd na przejściach dla pieszych w ciągu dróg krajowych nr 39, 45, 94 poprzez zaprojektowanie i budowę infrastruktury z podziałem na 3 części

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W OPOLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00197049
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00197049/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-30 08:12
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4ad09a67-0fcd-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7540003773
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejUsługi projektowania rurociągów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00197049 z dnia 2021-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa brd na przejściach dla pieszych w ciągu dróg krajowych nr 39, 45, 94 poprzez zaprojektowanie i budowę infrastruktury z podziałem na 3 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W OPOLU

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Opolu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017511575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niedziałkowskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-085

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_opole@gddkia.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gddkia.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami krajowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa brd na przejściach dla pieszych w ciągu dróg krajowych nr 39, 45, 94 poprzez zaprojektowanie i budowę infrastruktury z podziałem na 3 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ad09a67-0fcd-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00197049

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011850/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.24 Poprawa brd na przejściach dla pieszych w ciągu dróg krajowych nr 39 , 45 , 94 poprzez zaprojektowanie i budowę infrastruktury z podziałem na 3 zadania.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174436/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: O.Op.D-3.2412.21.2021 (44)

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1000340,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1– Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego na 9 przejściach dla pieszych w ciągu dróg krajowych: nr 39 w m. Brzeg w km 47+995, 48+250, 49+096, 49+284, 49+413, w m. Rogalice w km 65+489, w m. Kamienna w km 84+325; nr 45 w m. Chrzowice w km 91+119 wraz z montażem znaku aktywnego D-6, w m. Folwark w km 92+833;
W ramach części nr 1 Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania między innymi wykonanie robót i usług:
• dokonanie wizji w terenie, celem rozpoznania przedmiotu zamówienia;
• pozyskanie dla potrzeb projektowania materiałów;
• zabezpieczenie i oznakowanie miejsca w czasie wykonywania robót;
• przedstawienie zamawiającemu wstępnych rozwiązań projektowych z uwzględnieniem zastosowanych materiałów do akceptacji,
• wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami składającą się z:
a) Projektu Budowlanego branży elektrycznej i drogowej oraz innych wynikających z opracowania
b) Projektu Stałej Organizacji Ruchu
c) Projektu Czasowej Organizacji Ruchu na czas budowy
• uzyskanie w imieniu zamawiającego niezbędnych uzgodnień, opinii, decyzji i pozwoleń wymaganych do prawidłowego wykonania zadania :
a) uzgodnienie z zarządcami dróg podporządkowanych (jeżeli są wymagane),
b) przygotowanie zgłoszenia oraz uzyskanie zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu wobec zgłoszenia robót budowlanych.
• przygotowanie i zgłoszenie urządzeń do podania napięcia oraz rozruch urządzeń
• zrealizowanie robót w oparciu o opracowane uzgodnione i zatwierdzone projekty wykonawcze;
• sporządzania inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej (obiektu wraz z przyłączem);
• sporządzenia dokumentacji powykonawczej z uwzględnieniem zmian i korekt wprowadzonych w czasie trwania robót budowlanych.
• przeprowadzenie prób i kontroli przewidzianych dla ww. robót,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 450340,76 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 - Zaprojektowanie i budowa sygnalizacji świetlnej oraz oświetlenia dedykowanego na 1 przejściu dla pieszych w ciągu drogi krajowej nr 39 w m. Namysłów w km 81+900
W ramach części nr 2 Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania między innymi wykonanie robót i usług:
• dokonanie wizji w terenie, celem rozpoznania przedmiotu zamówienia;
• pozyskanie dla potrzeb projektowania materiałów;
• zabezpieczenie i oznakowanie miejsca w czasie wykonywania robót;
• wykonanie pomiarów ruchu niezbędnych do prawidłowego zaprojektowania programów sygnalizacji i obliczeń przepustowości;
• przedstawienie zamawiającemu wstępnych rozwiązań projektowych z uwzględnieniem zastosowanych materiałów do akceptacji,
• wykonanie dokumentacji projektowej oświetlenia dedykowanego i sygnalizacji świetlnej, branży drogowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami składającą się z:
a) Projektu Budowlanego branży elektrycznej i drogowej oraz innych wynikających z opracowania
b) Projektu Stałej Organizacji Ruchu
c) Projektu Czasowej Organizacji Ruchu na czas budowy
• uzyskanie w imieniu zamawiającego niezbędnych uzgodnień, opinii, decyzji i pozwoleń wymaganych do prawidłowego wykonania zadania:
a) uzgodnienie z zarządcami dróg podporządkowanych (jeżeli są wymagane),
b) przygotowanie zgłoszenia oraz uzyskanie zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu wobec zgłoszenia robót budowlanych.
• przygotowanie i zgłoszenie urządzeń do podania napięcia oraz rozruch urządzeń;
• zrealizowanie robót w oparciu o opracowane uzgodnione i zatwierdzone projekty wykonawcze;
• sporządzania inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej (obiektu wraz z przyłączem);
• sporządzenia dokumentacji powykonawczej z uwzględnieniem zmian i korekt wprowadzonych w czasie trwania robót budowlanych.
• przeprowadzenie prób i kontroli przewidzianych dla ww. robót,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 200000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 - Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego wraz z montażem znaku aktywnego D-6 na 1 przejściu dla pieszych oraz budowa dojść do przejścia w ciągu drogi krajowej nr 94 w m. Borkowice w km od 164+345 do 164+485

W ramach części nr 3 Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania między innymi wykonanie robót i usług:
• dokonanie wizji w terenie, celem rozpoznania przedmiotu zamówienia;
• pozyskanie dla potrzeb projektowania materiałów;
• zabezpieczenie i oznakowanie miejsca w czasie wykonywania robót;
• przedstawienie zamawiającemu wstępnych rozwiązań projektowych z uwzględnieniem zastosowanych materiałów do akceptacji,
• wykonanie dokumentacji projektowej oświetlenia dedykowanego, dojść do przejścia dla pieszych oraz kanalizacji deszczowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami składającą się z:
a) Projektu Budowlanego branży elektrycznej i drogowej oraz innych wynikających z opracowania
b) Projektu Stałej Organizacji Ruchu
c) Projektu Czasowej Organizacji Ruchu na czas budowy
• uzyskanie w imieniu zamawiającego niezbędnych uzgodnień, opinii, decyzji i pozwoleń wymaganych do prawidłowego wykonania zadania :
a) uzgodnienie z zarządcami dróg podporządkowanych (jeżeli są wymagane),
b) przygotowanie zgłoszenia oraz uzyskanie zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu wobec zgłoszenia robót budowlanych.
• przygotowanie i zgłoszenie urządzeń do podania napięcia oraz rozruch urządzeń
• zrealizowanie robót w oparciu o opracowane uzgodnione i zatwierdzone projekty wykonawcze;
• sporządzania inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej (obiektu wraz z przyłączem);
• sporządzenia dokumentacji powykonawczej z uwzględnieniem zmian i korekt wprowadzonych w czasie trwania robót budowlanych.
• przeprowadzenie prób i kontroli przewidzianych dla ww. robót,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów

4.5.5.) Wartość części: 350000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert nie złożono żadnej oferty stąd też zamawiający działając zgodnie z art. 255 pkt 1 Pzp, unieważnił niniejsze postępowanie.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert nie złożono żadnej oferty stąd też zamawiający działając zgodnie z art. 255 pkt 1 Pzp, unieważnił niniejsze postępowanie.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert nie złożono żadnej oferty stąd też zamawiający działając zgodnie z art. 255 pkt 1 Pzp, unieważnił niniejsze postępowanie.

2021-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane