Przebudowa dróg i chodników na terenie Gminy Kotla - Kotla droga dojazdowa do gruntów rolnych
GMINA KOTLA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00197197
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00197197/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-30 09:32
- Lokalizacja
- Kotla, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-94dbb963-0a4d-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6931940547
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00197197 z dnia 2021-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg i chodników na terenie Gminy Kotla - Kotla droga dojazdowa do gruntów rolnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOTLA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647357
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Głogowska 93
1.5.2.) Miejscowość: Kotla
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-240
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 768318361
1.5.8.) Numer faksu: 768318308
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kotla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kotla.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.kotla.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg i chodników na terenie Gminy Kotla - Kotla droga dojazdowa do gruntów rolnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94dbb963-0a4d-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00197197
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00037392/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa dróg i budowa chodników na terenie Gminy Kotla
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166209/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.11.2021.EO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 229413,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres obejmuje przebudowę drogi gminnej ul. Słonecznej w Kotli o całkowitej długości L=635,00 m w zakresie wykonania nowych nawierzchni jezdni.
Na odcinku drogi km 0+000,00 – km 0+230,00 należy wykonać jezdnię o nawierzchni bitumicznej o szerokości 4,50 m wraz z obustronnymi poboczami z kruszywa o szerokości 0,75 m oraz zjazdami i dojściami do posesji z kostki brukowej. Na odcinku drogi km 0+230,00 – km 0+263,00 należy wykonać jezdnię o nawierzchni bitumicznej o szerokości 5,00 m z obustronnymi poboczami z kruszywa o szerokości 0,75 m oraz zjazdami i dojściami do posesji z kostki brukowej.
Konstrukcja jezdni drogi gminnej o nawierzchni bitumicznej:
beton asfaltowy AC11S 50/70 do warstwy ścieralnej gr. 3 cm,
beton asfaltowy AC16W 50/70 do warstwy wiążącej gr. 4 cm,
podbudowa: kruszywo łamane 0/31,5 mm gr15cm,
warstwa odsączająca: pospółka gr. 10 cm.
Na odcinku drogi km 0+263,00 – km 0+373,00 wykonana zostanie jezdnia drogi z kruszywa o szerokości 5,00 m. Na odcinku drogi km 0+373,00 – km 0+635,00 wykonania zostanie jezdnia drogi z kruszywa o szerokości 3,00 m.
Konstrukcja jezdni drogi gminnej o nawierzchni z kruszywa:
kruszywo łamane 0/31,5 mm gr 15cm,
warstwa odsączająca: pospółka gr. 10 cm.
Konstrukcja poboczy drogi z kruszywa:
kruszywo łamane 0/31,5 mm gr. 15 cm,
warstwa odsączająca: pospółka gr 10 cm.
Konstrukcja zjazdów i dojść do posesji:
kostka betonowa koloru szarego gr. 8 cm,
podsypka z miału kamiennego 0-4 mm gr. 3 cm.
podbudowa: kruszywo łamane 0/31,5 mm gr. 15,
warstwa odsączająca: pospółka gr 10 cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 367916,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 367916,97 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 367916,97 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 390768960
7.3.3) Ulica: Mickiewicza 63
7.3.4) Miejscowość: Głogów
7.3.5) Kod pocztowy: 67-200
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 367916,97 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-18| 2021-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |