Zaprojektuj i buduj: Modernizacja i termomodernizacja budynku mieszkalnego, wielorodzinnego - ul. Bytomska 161 w Piekarach Śl. z audytem i projektem ocieplenia oraz instalacją c.o. i c.w.u., Etap I
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00198248
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00198248/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-30 14:36
- Lokalizacja
- Piekary Śląskie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d02c1328-a74a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6530004150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00198248 z dnia 2021-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektuj i buduj: Modernizacja i termomodernizacja budynku mieszkalnego, wielorodzinnego
- ul. Bytomska 161 w Piekarach Śl. z audytem i projektem ocieplenia oraz instalacją c.o. i c.w.u.,
Etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271049051
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: gen. Jerzego Ziętka 60
1.5.2.) Miejscowość: Piekary Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-940
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgm@zgm.piekary.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.piekary.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgm-piekary.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność w zakresie zarządu i administracji nieruchomościami zabudowanymi i niezabudowanymi stanowiącymi własność lub współwłasność Gminy Piekary Śląskie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektuj i buduj: Modernizacja i termomodernizacja budynku mieszkalnego, wielorodzinnego- ul. Bytomska 161 w Piekarach Śl. z audytem i projektem ocieplenia oraz instalacją c.o. i c.w.u.,
Etap I
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d02c1328-a74a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198248
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005297/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja i termomodernizacja budynku przy ulicy Bytomskiej 161
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00149977/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGM/NZ-343-121/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 495000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zaprojektuj i buduj: „Modernizacja i termomodernizacja budynku mieszkalnego, wielorodzinnego,
przy ul. Bytomskiej 161 w Piekarach Śląskich zlokalizowanego na działce nr 317/184 wraz z
audytem i projektem ocieplenia oraz instalacją c.o. i c.w.u., ETAP I Ocieplenie ścian i stropów
wraz z audytem i projektem ocieplenia”
2. Opis przedmiotu zamówienia
- Remont elewacji frontowej zgodnie z zaleceniami konserwatorskimi (uzgodnienia z
konserwatorem miejskim) i zastosowanie odpowiednich materiałów renowacyjnych,
- Wykonanie w technologii ETICS termomodernizacji budynku, zgodnie z wcześniej opracowaną
dokumentacją techniczną i audytem, po jej akceptacji przez Inwestora, Miejskiego Konserwatora
Zabytków oraz po skutecznym zgłoszeniu zamiaru wykonania robót budowlanych, bądź
uzyskaniu pozwolenia na budowę, jeśli wymagane.
- Uzgodnienie projektu z rzeczoznawcą ds. p. poż. (budynek w granicy działki, styka się ścianą
szczytową z sąsiednim budynkiem) jeśli jest wymagane.
o Wykonanie termomodernizacji (ocieplenia) ścian fundamentowych – ok. 44,00m2,
o Wykonanie termomodernizacji (ocieplenia) ścian budynku ponad terenem – ściana frontowa
ocieplona od wewnątrz – ok. 228,00 m2; ściana szczytowana oraz tylna ocieplona od zewnątrz
(dodatkowe ocieplenie do już istniejącego) – ok. 423,00 m2; ściana szczytowa (w granicy działki)
– ocieplona od wewnątrz – ok. 195,00 m2.
o Wykonanie ocieplenia stropu piwnic - ok. 197,00 m2.
o Wykonanie ocieplenia stropu poddasza- ok. 197,00 m2.
- Wykonanie, w celu ustalenia parametrów ocieplenia, ogrzewania i kolorystyki, audytu
energetycznego i projektu termomodernizacji (ocieplenia i kolorystyki).- Wykonanie wymiany
okienek piwnicznych i strychowych.
- Wykonanie wymiany drzwi wejściowych do klatki schodowej od strony podwórza na nowe,
ciepłe, oszklone szkłem bezpiecznym (uzgodnienie koloru i materiału z konserwatorką). oraz
wymiana stolarki okiennej klatki schodowej od strony podwórza,
- Wykonanie daszka nad wejściem do budynku od strony podwórza,
- Wykonanie izolacji pionowej ścian fundamentowych z wykonaniem i zasypaniem wykopów
oraz wykonaniem opaski.
- Wymiany obróbek blacharskich i orynnowania z odprowadzeniem wody z rur spustowych do
kanalizacji (uzgodnienie koloru z konserwatorką).
- Wykonanie pokrycia dachowego z papy termozgrzewalnej, z tynkowaniem kominów
(uzgodnienie koloru z Miejskim Konserwatorem Zabytków).
- Wykonanie instalacji domofonowej cyfrowej.
- Wykonanie instalacji monitoringu CCTV.
- Modernizacja istniejących, zewnętrznych schodów (uzupełnienie ubytków, ułożenie
mrozoodpornych płytek, montaż balustrady) (uzgodnienie koloru z konserwatorką).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 539500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 696351,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 539500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TERMOPROJEKT Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 240740969
7.3.3) Ulica: Ryszarda Magdziorza 14
7.3.4) Miejscowość: Ruda Śląska
7.3.5) Kod pocztowy: 41-710
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 539500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |