Modernizacja nawierzchni boiska wielofunkcyjnego, bieżni oraz piłkochwytów przy Szkole Podstawowej nr 33 w Bielsku-Białej.

Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00197067
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00197067/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-30 08:26
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a86f5fc-ffec-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9372686990
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty rozbiórkoweUsuwanie wierzchniej warstwy glebyRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychUsługi napraw i konserwacji obiektów sportowychMontaż konstrukcji metalowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00197067 z dnia 2021-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni boiska wielofunkcyjnego, bieżni oraz piłkochwytów przy Szkole Podstawowej nr 33 w Bielsku-Białej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181741

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 1

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 4971851

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.bielsko-biala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.bielsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://um-bielsko.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja nawierzchni boiska wielofunkcyjnego, bieżni oraz piłkochwytów przy Szkole Podstawowej nr 33 w Bielsku-Białej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a86f5fc-ffec-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00197067

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000766/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.32 Modernizacja ogólnodostępnego boiska dla dzieci i młodzieży z os. Złote Łany przy SP 33

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.72.2021.JB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 232095,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie nawierzchni boiska sportowego wielofunkcyjnego wraz z modernizacją bieżni i piłkochwytów przy Szkole Podstawowej nr 33 przy ul. Łagodnej 26 w Bielsku-Białej (zlokalizowanego na działce nr 345/111 jednostka ewidencyjna - Bielsko-Biała, obręb – Lipnik). Zakres robót obejmuje w szczególności:
a) organizację placu budowy (robót przygotowawczych i zabezpieczających);
b) roboty rozbiórkowe (demontaż nawierzchni, elementów);
c) roboty ziemne (profilowanie, wyrównanie podłoża i wykonanie podbudowy);
d) budowę boiska z powierzchnią poliuretanową
e) czyszczenie mechanicznego nawierzchni boiska;
f) malowanie linii boiska, wykonanie obrzeży;
g) dostawę i montaż elementów wyposażenia (siatka, słupki, kosze);
h) dostawę i montaż piłkochwytów o wysokości 6 m;
i) remont piłkochwytów o wysokości 4 m;
j) dostawę i montażu siatki polietylenowej na piłkochwyty – siatka z niezbędnym osprzętem instalacyjnym;
k) wymianę nawierzchni bieżni wraz z obrzeżami;
l) uporządkowanie miejsca prowadzenia robót najpóźniej w dniu odbioru końcowego (wywóz i składowanie odpadów m.in. gruzu, złomu, itp.).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 321837,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 321837,02 PLN

2021-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane