Dostawa i montaż urządzeń lodowiska zewnętrznego w miejscowości Niedzica

Gmina Łapsze Niżne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00197045
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00197045/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2021-09-30 08:09
Lokalizacja
Łapsze Niżne, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b730628-0bdd-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7352834759
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia mrożąceSprzęt łyżwiarski i hokejowyMaszyny do konserwacji loduInstalowanie urządzeń mrożących

Wykonawcy

1 przyznane

GAMAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJastrzębie-Zdrój, PL · lot 0
498 519 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00197045 z dnia 2021-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż urządzeń lodowiska zewnętrznego w miejscowości Niedzica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łapsze Niżne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892400

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 20

1.5.2.) Miejscowość: Łapsze Niżne

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-442

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: (18) 2659310

1.5.8.) Numer faksu: (18) 2659315

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lapszenizne.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lapszenizne.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lapsze_nizne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż urządzeń lodowiska zewnętrznego w miejscowości Niedzica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b730628-0bdd-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00197045

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000034/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa i montaż urządzeń lodowiska zewnętrznego w miejscowości Niedzica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00168742/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 405300,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż: elementów składowych sezonowego lodowiska tj. agregatu chłodniczego, band rekreacyjnych, urządzenia do konserwacji i pielęgnacji tafli lodowej oraz wyposażenie wypożyczalni łyżew dla lodowiska o wymiarach 15 x 30m wraz z czynnikiem chłodzącym (glikol) w ramach realizacji uzupełniającej inwestycji pn.: STREFA AKTYWNOŚCI - rozwój oferty turystycznej na obszarze LGD Spisz – Podhale, poprzez budowę placu rekreacyjnego w miejscowości Niedzica.
Zadanie, będzie realizowane ze środków z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla gmin opisanych w załączniku nr 7 do uchwały nr 102 Rady Ministrów z 23 lipca 2020r. w sprawie wsparcia na realizację zadań inwestycyjnych przez jednostki samorządu terytorialnego (M.P. poz. 662, z póź.zm.)

4.5.3.) Główny kod CPV: 42513100-6 - Urządzenia mrożące

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37411200-4 - Sprzęt łyżwiarski i hokejowy

37481000-3 - Maszyny do konserwacji lodu

45331231-4 - Instalowanie urządzeń mrożących

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 498519,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 544644,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 498519,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GAMAK Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6332230986

7.3.3) Ulica: Towarowa 9

7.3.4) Miejscowość: Jastrzębie Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 44-337

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 498519,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy