Zagospodarowanie terenu w ramach zadania: Rozszerzenie funkcjonalności budynku przy ul. 6 -go Sierpnia 5 w Puławach wraz z zagospodarowaniem terenu
Powiat Puławski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00197420
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00197420/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-30 10:49
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d7e76ea0-fb3c-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7162657633
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00197420 z dnia 2021-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu w ramach zadania: Rozszerzenie funkcjonalności budynku przy ul. 6 -go Sierpnia 5 w Puławach wraz z zagospodarowaniem terenu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Puławski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019483
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al.Królewska 19
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@pulawy.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pulawy.powiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powpul.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu w ramach zadania: Rozszerzenie funkcjonalności budynku przy ul. 6 -go Sierpnia 5 w Puławach wraz z zagospodarowaniem terenu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7e76ea0-fb3c-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00197420
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002151/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Zagospodarowanie terenu w ramach zadania: Rozszerzenie funkcjonalności budynku przy ul. 6 Sierpnia 5 w Puławach wraz z zagospodarowaniem terenu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00149865/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.272.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 190556,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Opis przedmiotu zamówienia.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zagospodarowanie terenu w ramach zadania: Rozszerzenie funkcjonalności budynku przy ul. 6 -go Sierpnia 5 w Puławach wraz z zagospodarowaniem terenu.
Zakres zamówienia obejmuje zagospodarowanie terenu przy ul. 6-go Sierpnia 5 w Puławach poprzez wykonanie utwardzenia terenu wraz z wydzieleniem miejsc postojowych, skrócenie i odnowę ogrodzenia frontowego, budowę osłony śmietnika, budowę nowego ogrodzenia pomiędzy działkami nr ewid. 288/3 i 288/4.
Przedmiot zamówienia należy realizować zgodnie z wymaganiami przepisów prawa, w tym BHP i przeciwpożarowych. Roboty będą prowadzone na terenie czynnego budynku Starostwa Powiatowego – Wykonawca zapewni drożność komunikacyjną. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia zawarty jest w zał. nr 4 do SWZ, tj. w szczególności:
- dokumentacja projektowa (dokumentacja projektowa w zakresie określonym w niniejszym ustępie oraz przedmiar robót, który to przedmiar stanowi wyłącznie materiał pomocniczy dla potrzeb wyceny oferty),
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych w zakresie określonym w niniejszym ustępie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928200-0 - Ogrodzenia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 265529,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 265529,47 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 265529,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Remontowo-Budowlanych „TECH-DOM”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7161426096
7.3.3) Ulica: ul. Składowa 6B
7.3.4) Miejscowość: Puławy
7.3.5) Kod pocztowy: 24-100
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 265529,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |