„Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 175 w miejscowości Duża Cerkwica”.
Gmina Kamień Krajeński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00198004
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00198004/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-30 13:38
- Lokalizacja
- Kamień Krajeński, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e62e1d1c-0643-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5040025730
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00198004 z dnia 2021-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 175
w miejscowości Duża Cerkwica”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamień Krajeński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350932
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Odrodzenia
1.5.2.) Miejscowość: Kamień Krajeński
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-430
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.kamienkr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://portal.kamienkr.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://um-kamienkr.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 175w miejscowości Duża Cerkwica”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e62e1d1c-0643-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198004
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003092/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa drogi w Dużej Cerkwicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: B.271.28.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 492152,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie projektu „Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 175 w miejscowości Duża Cerkwica”.
Przedmiotowa inwestycja finansowana jest ze środków własnych Zamawiającego oraz z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr 175 w miejscowości Duża Cerkwica, w tym:
1) przebudowa istniejących zjazdów indywidualnych,
2) wykonanie robót ziemnych,
3) wyprofilowanie i zagęszczenie podłoża,
4) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm,
5) wykonanie nawierzchni istniejących zjazdów z kostki betonowej,
6) wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego,
7) wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego,
8) wykonanie oznakowania pionowego,
9) wykonanie poboczy z KłSM,
10) wykonanie robót wykończeniowych,
11) regulacja istniejącego chodnika,
12) odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z drogi do rowu melioracyjnego, zgodnie z zatwierdzonym operatem wodnoprawnym.
Parametry obiektu budowlanego po rozbudowie:
1) całkowita długość drogi: 377,57 m
2) szerokość jezdni: zmienna 4-5 m
3) klasa drogi: D
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t. jedn. Dz.U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.)
Uzasadnienie faktyczne:
Nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |