ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA MODERNIZACJI NAWIERZCHNI JEZDNI 2 ODCINKÓW ULICY DROGI GMINNEJ 270275K BATOREGO W GORLICACH
Miasto Gorlice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00197914
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00197914/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-30 13:19
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-94ce9352-f8e4-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7382125507
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00197914 z dnia 2021-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA MODERNIZACJI NAWIERZCHNI JEZDNI 2 ODCINKÓW ULICY DROGI GMINNEJ 270275K BATOREGO W GORLICACH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorlice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893204
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 3551252
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.gorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/4924291.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA MODERNIZACJI NAWIERZCHNI JEZDNI 2 ODCINKÓW ULICY DROGI GMINNEJ 270275K BATOREGO W GORLICACH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94ce9352-f8e4-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00197914
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000932/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Roboty budowlane polegające na modernizacji nawierzchni jezdni 2 odcinków drogi gminnej 270275K Batorego w Gorlicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00147562/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR-III.271.2.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 191258,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji nawierzchni jezdni 2 odcinków ulicy drogi gminnej 270275K Batorego w Gorlicach na działkach o nr ewid. – 2853//1, 2854, 2013/3, 2801 obejmujące:
1) w zakresie odcinka I modernizację nawierzchni jezdni na długości ok. 108 m, szerokość nawierzchni 6,0 m w tym:
a) oznakowanie robót drogowych,
b) roboty pomiarowe,
c) frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej wraz z odwozem,
d) czyszczenie i skropienie nawierzchni drogowych,
e) rozebranie krawężników (jednostronnie) w ciągu ul. Batorego – na długości ok. 108 m, (na odcinku po przeciwległej stronie ścieżki pieszo-rowerowej do zakresu nowobudowanego łącznika ul. Batorego z ul. Kochanowskiego),
f) rozebranie i odtworzenie nawierzchni z kostki betonowej na dojściach i wjazdach do posesji,
g) wykonanie warstwy wyrównawczej – (wiążącej) z masy mineralno-asfaltowej gr. średnio 4 cm,
h) wymianę i regulację wysokościową istniejących włazów kanalizacyjnych,
i) regulację wysokościową żeliwnych krat ściekowych oraz skrzynek zaworów,
j) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego na skrzyżowaniach,
k) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego gr. 4 cm,
l) ułożenie krawężników na ławie betonowej na dł. ok. 108 m,
m) wykonanie dodatkowych 2 studzienek ściekowych i włączenie ich do istniejącej studni na kolektorze deszczowym.
2) w zakresie odcinka II modernizację nawierzchni jezdni na długości ok. 184 m, szerokość nawierzchni 6,0 m w tym:
a) oznakowanie robót drogowych,
b) roboty pomiarowe,
c) frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej wraz z odwozem,
d) czyszczenie i skropienie nawierzchni drogowych,
e) wykonanie warstwy wyrównawczej – (wiążącej) z masy mineralno- asfaltowej gr. średnio 4 cm,
f) wymianę i regulację wysokościową istniejących włazów kanalizacyjnych
g) regulację ążeliwnych krat ściekowych oraz skrzynek zaworów,
h) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego na skrzyżowaniach,
i) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego gr. 4 cm,
j) wymiana uszkodzonych krawężników ok. 15 m
k) wykonanie dodatkowych 2 studzienek ściekowych i włączenie ich do istniejącej studni na kolektorze deszczowym.
1.2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa poniższa dokumentacja:
1) Mapa określająca zakres robót ul. Batorego odcinek I – zał. nr 1 do SWZ,
2) Mapa określająca zakres robót ul. Batorego odcinek II – zał. nr 2 do SWZ,
3) Mapa zasadnicza ul. Batorego odcinek I – zał. nr 3 do SWZ,
4) Mapa zasadnicza ul. Batorego odcinek II – zał. nr 4 do SWZ,
5) Uzgodnienie sieciowe z MPGK Sp. z .o.o w Gorlicach – zał. nr 5 do SWZ,
6) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, ul. Batorego – zał. nr 6 do SWZ,
7) Przekrój konstrukcyjny ul. Batorego dla odcinka I – zał. nr 7 do SWZ,
8) Przekrój konstrukcyjny ul. Batorego dla odcinka II – zał. nr 8 do SWZ,
9) Zaświadczenie o braku sprzeciwu do wykonywania robót budowlanych – zał. nr 9 do SWZ.
1.3. Przedmiary robót :
1) ul. Batorego odcinek I– zał. nr 10 SWZ,
2) ul. Batorego odcinek II– zał. nr 11 do SWZ
stanowią elementy pomocnicze opisu przedmiotu zamówienia i ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia nie będą stanowiły podstawy do rozliczeń pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą.
1.4. Treść mapy zasadniczej obejmuje dane o: ewidencji gruntów i budynków (katastrze); zagospodarowaniu terenu (ulice, drzewa, obiekty użyteczności publicznej); podziemnym, naziemnym i nadziemnym uzbrojeniu terenu (Geodezyjna Ewidencja Sieci Uzbrojenia Terenu), ukształtowaniu terenu (wysokości szczegółów sytuacyjnych, formy ukształtowania terenu) - i stanowi element pomocniczy dla Wykonawcy.
1.5. W obrębie ul. Batorego trwają prace budowlane związane z budową łącznika ul. Batorego
i ul. Kochanowskiego w ramach zadania: „Budowa łącznika drogi gminnej nr 270275 K - ulicy Stefana Batorego z drogą gminną nr 270300 K - ulicą Jana Kochanowskiego wraz z budową ścieżki rowerowej jednokierunkowej z dopuszczonym ruchem pieszych na odcinku w km 0+512,15 + km 0+935,79". Modernizacja nawierzchni jezdni ul. Batorego na odcinku I objęta do wykonania w niniejszym postępowaniu bezpośrednio przylega do realizowanej inwestycji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244713,67 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244713,67 PLN
| 2021-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |