Budowa kolumbarium przy ul. Leśnej w Bartoszycach
GMINA MIEJSKA BARTOSZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00197944
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00197944/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-30 13:25
- Lokalizacja
- Bartoszyce, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45082e2f-15e9-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7431862678
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00197944 z dnia 2021-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kolumbarium przy ul. Leśnej w Bartoszycach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA BARTOSZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743485
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Boh. Monte Cassino 1
1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897629804
1.5.8.) Numer faksu: 897629805
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@um.bartoszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.bartoszyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.bartoszyce.pl, https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kolumbarium przy ul. Leśnej w Bartoszycach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45082e2f-15e9-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00197944
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003550/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa kolumbarium przy ul. Leśnej w Bartoszycach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181049/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PP.271.34.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest ,,Budowa kolumbarium przy ulicy Leśnej w Bartoszycach”
w ramach rozbudowy cmentarza komunalnego w Bartoszycach. Zakres obejmuje wykonanie rozbudowy cmentarza komunalnego polegającej na budowie kolumbarium, oznaczonego jako K4 wraz z ciągiem pieszym oraz schodami terenowymi. Przewidziano budowę kolumbarium zintegrowanego z murami oporowymi żelbetowymi. Wysokość kolumbariów wynosi ok. 115-180cm. ponad poziom gruntu, dzięki temu zapewniona będzie niezbędna balustrada zapewniająca bezpieczeństwo użytkowania. Nisze zlokalizowane będą dwustronnie. Od strony wyższego gruntu zlokalizowany dwa lub trzy poziomy nisz na urny. Konstrukcja nisz na urny żelbetowa, prefabrykowana, umożliwiająca łatwe i powtarzalne zestawianie zespołów kolumbariów w zależności od potrzeb i ukształtowania terenu; Zamknięcie komór urnowych płytą granitową gr. 3cm mocowanej na śruby i dodatkowo na klej; od strony widocznej przewidziano wykończenie z cegły licowej klinkierowej szarej lub jasno szarej. Przykrycie ściany kolumbariów płytą granitową ze spadkiem. Część podziemna zabezpieczona hydroizolacją - pasta bitumiczna gr. 4mm. zabezpieczoną od zewnątrz przed uszkodzeniem folią kubełkową z warstwą poślizgową.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie wpłynęła do zamawiającego żadna oferta| 2021-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |