Dowóz i odwóz dzieci do placówek oświatowych z terenu Gminy Mniszków w ciągu 10 miesięcy od dnia 01.09.2021 r. tj. w terminie 01.09.2021-30.06.2022 r.
Gmina Mniszków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00198347
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-30 15:01
- Lokalizacja
- Mniszków, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7681719189
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie publicznego transportu drogowegoBilety przewozowe
Wykonawcy
3 przyznane
PKS KIELCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKorczyn 138, PL
44 574 PLNANDRZEJ ŚWIDERSKIBłogie Rządowe, PL
75 204,6 PLNPKS KIELCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKorczyn 138, PL
44 089,5 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.