Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie - POWTÓRNE POSTĘPOWANIE
Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00197962
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00197962/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-30 13:29
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a4e35cd8-01a8-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8731011086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00197962 z dnia 2021-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie - POWTÓRNE POSTĘPOWANIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661323
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.choczynska@umt.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umtarnow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie - POWTÓRNE POSTĘPOWANIE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4e35cd8-01a8-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00197962
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002408/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.30 Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIM.271.34.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 604887,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie boiska sportowego o nawierzchni poliuretanowej do gry w piłkę siatkową, piłkę ręczną oraz koszykówkę przy Pałacu Młodzieży, ul. Piłsudskiego 24A w Tarnowie na działce nr 4/2 obr. 167.
Zadanie częściowo będzie finansowane z projektu pn. „Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno-Sportowa - MIRS” oraz ze środków własnych Gminy Miasta Tarnowa.
Teren inwestycji zlokalizowany jest w obrębie układu urbanistycznego Miasta Tarnowa, wpisanego do rejestru zabytków pod numerem A-86.
Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) rozbiórkę istniejącego boiska o nawierzchni asfaltowej oraz utwardzeń w sąsiedztwie istniejącego boiska (przy chodniku tymczasowym),
2) utylizację materiałów z demontażu,
3) budowę boiska wielofunkcyjnego z nawierzchni poliuretanowej z podbudową, piłkochwytami z trzech stron (w projektowanej konstrukcji piłkochwytów należy przewidzieć ryglówkę z bramką wejściową 1,0x2,0 m od strony dojścia tymczasowego),
4) montaż elementów do gry zespołowej,
5) wyposażenie boiska:
- bramki do piłki ręcznej - 2 szt.,
- stojaki do koszykówki - 2 szt.,
- słupki do siatkówki wraz ze stanowiskiem dla sędziego,
6) wykonanie opaski żwirowej przy chodniku tymczasowym,
7) humusowanie z obsianiem trawą terenu po dokonanych rozbiórkach,
8) wykonanie oświetlenia boiska (LED),
9) wykonanie drenażu boiska,
10) utwardzenie ciągu komunikacyjnego z kostki brukowej przy projektowanym boisku,
11) budowę chodnika tymczasowego o nawierzchni z kamienia łamanego,
12) zakup i montaż ławek z oparciem - 3 szt.,
13) zakup i montaż stojaka na rowery - 1 szt.,
14) zakup i montaż kosza na śmieci - 1 szt.,
15) dostawę i montaż tablicy informacyjnej,
16) wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
UWAGA:
Zakres głównych elementów zadania (dla czytelności zakresu aktualnego etapu) został wskazany w załączniku nr 1 do Dokumentacji projektowej jako „Szkic poglądowy”.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 665822,11 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 742883,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 742883,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "TRANS-ART" Artur Trytko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 852739056
7.3.3) Ulica: ul. Bobrowska 33
7.3.4) Miejscowość: Bobrowniki Wielkie
7.3.5) Kod pocztowy: 33-131
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Ułożenie nawierzchni na boisku
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 742883,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni
| 2021-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |