Remont nawierzchni jezdni, dojazdów i urządzeń dylatacyjnych na: a) moście w m. Suchowola przez rzekę Olszankę b) moście w m. Białobrzegi przez rzekę Nettę
GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00198204
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00198204/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-30 14:29
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-02aa0ab7-1204-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5422752914
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00198204 z dnia 2021-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni jezdni, dojazdów i urządzeń dylatacyjnych na:
a) moście w m. Suchowola przez rzekę Olszankę
b) moście w m. Białobrzegi przez rzekę Nettę
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500029
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zwycięstwa 2
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-703
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 856645837
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: makulesza@gddkia.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gddkia.eb2b.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gddkia.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami krajowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni jezdni, dojazdów i urządzeń dylatacyjnych na:a) moście w m. Suchowola przez rzekę Olszankę
b) moście w m. Białobrzegi przez rzekę Nettę
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02aa0ab7-1204-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198204
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010227/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Remont nawierzchni jezdni, dojazdów i urządzeń dylatacyjnych na: a) moście w m. Suchowola przez rzekę Olszankę b) moście w m. Białobrzegi przez rz. Nettę
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176572/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O.BI.D-3.2411.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont nawierzchni jezdni, dojazdów i urządzeń dylatacyjnych na:
a) moście w miejscowości Suchowola przez rzekę Olszankę o JNI 01330010 w ciągu drogi krajowej nr 8 odc. Białystok – Augustów w km 696+462,
b) moście w miejscowości Białobrzegi przez rzekę Nettę o JNI 01030008 w ciągu drogi krajowej nr 8 odc. Białystok – Augustów w km 727+706
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2021-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |