Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Świdno, gmina Chodel, działka nr ew. 619, o długości 998,00 mb
Gmina Chodel
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00199591
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00199591/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-01 14:01
- Lokalizacja
- Chodel, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c8b808c1-e56a-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7171801271
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00199591 z dnia 2021-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Świdno, gmina Chodel, działka nr ew. 619, o długości 998,00 mb
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chodel
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019856
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 24
1.5.2.) Miejscowość: Chodel
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-350
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: (81) 827 73 10
1.5.8.) Numer faksu: (81)827 73 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.chodel@eurzad.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chodel.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugchodel.e-biuletyn.pl https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Świdno, gmina Chodel, działka nr ew. 619, o długości 998,00 mb2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8b808c1-e56a-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00199591
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001715/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowości Świdno, gmina Chodel, działka nr ew. 619, o długości 998,00 mb.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00116360/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IBD.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 293496,45 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1 Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Świdno, gmina Chodel, działka nr ew. 619, o długości 998,00 mb.
2 Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m. in.:
2.1 wykonanie pomiarów liniowych na istniejącej drodze dojazdowej (roboty pomiarowe w tym odtworzenie trasy drogi w terenie równinnym)
2.2 profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni z kruszywa łamanego
2.3 wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie frakcji 0-31,5mm, gr. 15,00cm (po zagęszczeniu), szer. 4,00m wraz z lokalnym uzupełnieniem istn. podbudowy
2.4 wykonanie nawierzchni asfaltowej z betonu asfaltowego warstwa wiążąca AC16W 50/70, gr. warstwy po zagęszczeniu 4 cm, szer. 3,70m warstwa ścieralna AC11S 50/70, gr. warstwy po zagęszczeniu 5 cm, szer. 3,50m
2.5 wykonanie poboczy z mieszanki kruszyw o uziarnieniu 0-31,5mm o grubości po zagęszczeniu śr. 20 cm, szer. 0,25m
3 Określenie wymagań dotyczących zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób na podstawie umowy o pracę:
3.1 Zamawiający stosownie do art. 95 ust 1 Pzp, wymaga aby czynności związane z wykonywaniem wszystkich robót objętych zamówieniem wskazane i opisane w w programie funkcjonalno – użytkowym (dot. tzw. pracowników fizycznych), których wykonanie polega na wykony¬waniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1) ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (j.t. Dz. U. z 2020 r. poz. 1320 z późn. zm.), były wykonywane przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę na podstawie stosunku pracy.
3.2 Obowiązek ten dotyczy również Podwykonawców – Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w każdej umowie o podwykonawstwo stosowne zapisy zobowiązujące Podwykonawców do zatrudnienia na podstawie stosunku pracy wszystkich osób wykonujących wskazane wyżej czynności. Szczegółowe zasady dokumentowania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy ww. osób oraz kontrolowanie tego obowiązku przez Zamawiającego i przewidziane z tego tytułu sankcje określone są we wzorze umowy (załącznik nr 6 do SWZ).
3.3 Wykonawca lub Podwykonawca zatrudni osoby te na okres niezbędny do wykona¬nia danych czynności. W przypadku rozwiązania stosunku pracy przez pracownika lub pracodawcę przed zakończeniem tego okresu, Wykonawca jest obowiązany do zatrudnienia na to miejsce inną osobę.
3.4 Powyższe wymaganie nie dotyczy czynności wykonywanych przez osobę/y prowadzącą/e jednoosobową działalność gospodarczą.
3.5 Czynności nadzoru nad wykonywaniem przedmiotowych prac realizowane przez personel Wykonawcy (osoby kierujące budową/robotami) nie podlegają rygorowi zatrudnienia na podstawie stosunku pracy. Powyższe dotyczy także dostawców materiałów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 306860,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 438191,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 306860,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. s.c. STAN-LUB Lubomir Bujała Stanisław Maliborski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430586487
7.3.3) Ulica: Lubelska
7.3.4) Miejscowość: Bełżyce
7.3.5) Kod pocztowy: 24-200
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 306860,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
| 2021-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |