„Remont dróg gminnych na terenie Gminy Kazimierza Wielka.”
GMINA KAZIMIERZA WIELKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00198569
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00198569/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-01 07:54
- Lokalizacja
- Kazimierza Wielka, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d37329f5-0bc7-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6050013249
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00198569 z dnia 2021-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont dróg gminnych na terenie Gminy Kazimierza Wielka.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KAZIMIERZA WIELKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009780
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 12
1.5.2.) Miejscowość: Kazimierza Wielka
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-500
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 413521937
1.5.8.) Numer faksu: 413521956
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@kazimierzawielka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kazimierzawielka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.kazimierzawielka.biuletyn.net/?bip=1&cid=1138&bsc=N https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont dróg gminnych na terenie Gminy Kazimierza Wielka.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d37329f5-0bc7-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198569
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003685/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont drogi gminnej nr 329157T Wielgus - Krzyszkowice od km 0+230 do km 1+730, dł. 1500 mb.
1.1.6 Remont drogi gminnej nr 329027T Odonów - Donosy, od km 0+970 do km 1+620, dł. 650 mb.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00167552/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 931411,38 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Remont dróg gminnych na terenie Gminy Kazimierza Wielka.”
a) Remont drogi gminnej nr 329157T Wielgus – Krzyszkowice od km 0+230 do km 1+730, dł. 1500 mb.
W ramach przedmiotowego zadania należy wykonać:
1/ Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe:
- wytyczenie elementów drogi w terenie – 1,500km,
- rozebranie nawierzchni z betonu asfaltowego, śr. gr. 6cm – 217,25m2,
- rozebranie przepustu pod drogą z rur żelbetowych fi 50cm oraz pod zjazdem z rur żelbetowych fi 40cm – 16,00mb,
- rozebranie przepustu pod drogą z rur żelbetowych fi 80cm – 9,00mb,
- rozebranie ścianek czołowych dla przepustu pod drogą z rur żelbetowych fi 50cm oraz rozebranie ścianek czołowych dla przepustu pod drogą z rur żelbetowych fi 80cm – 4,80m3,
- nakłady uzupełniające za dalszy transport gruzu na odl. 4km - 22,56m3,
- karczowanie pni drzew fi 30-60cm - 30,00szt.
2/ Roboty ziemne i odwodnieniowe:
- wykonanie robót ziemnych w gr. kat. III-IV - wyprofilowanie skarpy, renowacja rowów przydrożnych - 690.00m3,
- wykonanie koryta pod w-wy konstrukcyjne gł. 35cm – 1480,50m2.
- wykonanie koryta pod w-wy konstrukcyjne gł. 50cm – 200,00m2.
- nakłady uzupełniające za dalszy transport ziemi na odl. 4km - 1388,68m3,
- wyprofilowanie podłoża pod umocnienie dna i skarp rowu - 80,00m2,
- wykonanie ławy betonowej pod umocnienie dna rowu korytkami ściekowymi oraz wypełnienie elem. krata - beton C12/15 - 4,16m3,
- zamontowanie ścieków betonowych trapezowych 50x50x20cm na ławie betonowej gr. 10cm - 32,00m,
- umocnienie skarp rowy betonowymi elementami typu KRATA 60x40x10cm - 64,00m2,
- wykonanie przepustu pod zjazdem z rur żelbetowych fi 40cm - 7,00m,
- wykonanie przepustu pod drogą w km 0+360, z rur żelbetowych fi 50cm - 9,00m,
- wykonanie przepustu pod drogą w km 1+157, z rur żelbetowych fi 80cm - 9,00m,
- wykonanie murków czołowych na przepustach pod drogą w km 0+360 i 1+157 - 4,80m3,
- plantowanie poboczy z zagęszczeniem do parametru gruntowych ulepszonych - 1500,00m2,
3/ Podbudowa:
- wykonanie w-wy odcinającej z piasku gruboziarnistego, gr. 15cm - 200,00m2,
- wykonanie dolnej w-wy podbudowy z kruszywa łamanego 0/63mm, gr. 20cm - 1676,50m2,
- wykonanie górnej w-wy podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5mm, gr. 15cm - 1676,50m2,
- uzupełnienie kruszywa na krawędziach jezdni śr. 6cm oraz na zjazdach śr. 10cm - 82,50m2,
4/ Nawierzchnia:
- wykonanie w-wy wyrównującej z mieszanki mineralno-bitumicznej w il. 75kg/m2 oraz 125kg/m2 – 539,96ton,
- wykonanie w-wy ścieralnej z betonu asfaltowego AC11S, gr. 4cm – 6926,50m2,
5/ Urządzenia bezpieczeństwa:
- ustawienie barier sprężystych typ SP-05 na wyłukowania skrzyżowania w km 1+320 – 32,00mb,
b) Remont drogi gminnej nr 329027T Odonów – Donosy od km 0+970 do km 1+620, dł. 650 mb.
W ramach przedmiotowego zadania należy wykonać:
1/ Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe:
- Lokalne rozebranie istniejącej nawierzchni bitumicznej jezdni gr. 4cm, w miejscach o zniszczonej konstrukcji drogi – 378,00m2,
2/ Remont kanalizacji sanitarnej:
- rozebranie istniejącej nawierzchni bitumicznej jezdni gr. 4cm, w miejscu remontu kanalizacji sanitarnej – 52,00m2,
- wykop po kanał kanalizacji sanitarnej, szer. 1,00m - 71,78m3,
- wykonanie remontu odcinka rurociągu kanalizacji sanitarnej z rur PCV fi 200mm, polegający na rozebraniu istniejącego kanału i ułożeniu nowego odcinka w gotowym wykopie - 52,00mt.
- wykonanie podłoża i obsypki wykonanego kanału sanitarnego w gotowym wykopie na gł. do spodu konstrukcji drogi (śr. gł. 0,80m) - 44,32m3,
- wykonanie remontu studni rewizyjnej żelbetowej kanalizacji sanitarnej fi 1000mm, gł. 1,50m polegający na rozebraniu istniejącej studni i wykonaniu nowej kompletnej z pokrywą żeliwną fi 800mm, typ ciężki (25ton) w gotowym wykopie - 1,00szt,
- wykonanie podbudowy z betonu C8/10, gr. 20cm, w miejscach wykonywanego remontu kanalizacji sanitarnej - 54,47m2,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5mm, gr. 20cm, w miejscach wykonywanego remontu kanalizacji sanitarnej - 54,47m2,
3/ Roboty ziemne i odwodnieniowe:
- wykonanie robót ziemnych w gr. kat. III-IV - Lokalne rozebranie istniejącej konstrukcji jezdni gr.
35cm, w miejscach o zniszczonej konstrukcji drogi - 898.00m2,
- wykonanie renowacji rowów ziemnych oraz zebranie ziemi w obrębie pobocza – 104,00m3.
- uformowanie rozmytej skarpy korony drogi z gruntu pozyskanego z wykopów – 59,80m3.
- nakłady uzupełniające za dalszy transport ziemi na odl. 4km - 942,20m3,
- obustronne plantowanie poboczy poprzez ścięcie miejsc zawyżonych i uzupełnienie miejsc zaniżonych, następnie zagęszczeniem całym odcinku drogi - 455,00m2,
4/ Podbudowa:
- wykonanie podbudowy z betonu C8/10, gr. 20cm, w miejscach zniszczonej konstrukcji drogi (obmiar z poz. 1.001) - 378,00m2,
- wykonanie dolnej w-wy podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/63mm, gr. 20cm, obustronnie na krawędziach jezdni w km 0+970 - 1+620, na szer. 0,40m: - 520,00m2,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5mm, gr. 20cm,w miejscach zniszczonej konstrukcji drogi (obmiar z poz. 1.001) oraz na krawędziach jezdni - 898,00m2,
5/ Nawierzchnia:
- przełożenie nawierzchni zjazdu - dostosowanie do nowej wysokości nawierzchni jezdni, 10,0mx2,0m (kostka odzysk 80%) – 20,00m2,
- wykonanie nawierzchni bitumicznej w miejscach odbudowanej konstrukcji drogi z mieszanki mineralno-bitumicznej w il. 0,100kg/2 (4cm) powierzchnia - obmiar z poz. 1.001 oraz na całym odcinku w il. 0,100kg/m2 (4cm) – 297,80ton,
- wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego AC11S, gr. 4cm, na jezdni drogi – 2643,20m2,
- wykonanie stabilizacji poboczy poprzez wykonanie powierzchniowego utrwalenia emulsją asfaltową i grysami 5-8mm – 505,60m2,
- wykonanie stabilizacji poboczy poprzez wykonanie powierzchniowego utrwalenia emulsją asfaltową i grysami 2-5mm – 505,60m2,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 882977,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1164230,13 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 882977,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRAKT S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591267282
7.3.3) Ulica: Szczukowskie Górki 1
7.3.4) Miejscowość: Piekoszów
7.3.5) Kod pocztowy: 26-065
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 882977,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-10| 2021-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |