Utworzenie infrastruktury rekreacyjnej na terenie Gminy Tymbark

GMINA TYMBARK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00198183
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00198183/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-30 14:23
Lokalizacja
Tymbark, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ce6ec4d2-6629-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
7371362818
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawWyposażenie placów zabawRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00198183 z dnia 2021-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie infrastruktury rekreacyjnej na terenie Gminy Tymbark

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TYMBARK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892742

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 49

1.5.2.) Miejscowość: Tymbark

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-650

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18 3325637

1.5.8.) Numer faksu: 18 3325632

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug.tymbark@tymbark.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tymbark.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.malopolska.pl/ugtymbark

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie infrastruktury rekreacyjnej na terenie Gminy Tymbark

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce6ec4d2-6629-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198183

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000369/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Utworzenie infrastruktury rekreacyjnej na terenie Gminy Tymbark: Plac zabaw w Zamieściu, Plac zabaw przy Szkole Podstawowej w Zawadce, Plac zabaw przy Przedszkolu Samorządowym w Tymbarku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGKOŚ2.271.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa obiektu małej architektury – placu zabaw w Zawadce, zlokalizowanego na działkach 583/1, 583/6 o powierzchni ok. 139,19 m².
Powierzchnia placu powinna być wykonana w całości jako piaskowa wydzielona obrzeżami. Plac zabaw w całości winien być otoczony ogrodzeniem panelowym o wysokości 1,1 m z jednym wejściem zlokalizowanym od strony zachodniej. Ogrodzenie metalowe, panele ocynkowane w kolorze zielonym.
Wszystkie urządzenia do zabawy, w których wysokość swobodnego spadku jest większa niż 600 mm i/lub urządzenia wymuszające ruch użytkownika zostaną ustawione na nawierzchni piaskowej wytłumiającej uderzenia na całej powierzchni zderzenia. Grubość warstwy piasku powinna wynosić 20 cm, frakcja uziarnienia między 0,2-2mm. Piasek powinien być wysokiej jakości, płukany, bez zawartości gliny, iłu i innych związków pylastych.
Zakres tej części robót obejmuje :
 roboty ziemne: zdjęcie humusu, korytowanie, wyznaczenie kształtu placu zabaw, ustabilizowanie podłoża gruntowego, ułożenie i ustabilizowanie warstwy żwirowej gr 10 cm, wykonanie ogrodzenia panelowego, ułożenie geowłókniny 250g/m2 , ułożenie warstwy piaskowej gr. 20cm,
 dostawę i montaż urządzeń takich jak: huśtawka podwójna metalowa wahadłowa, huśtawka wagowa, sprężynowiec konik, linarium, zestaw ze zjeżdżalnią, tablica z regulaminem, ławki z rur z oparciem, kosz na śmieci, tablica edukacyjna – czym jest drzewo,
Przed placem zabaw od strony zachodniej wykonany będzie niewielki placyk z kostki betonowej gr 6cm oraz wydzielony obrzeżem betonowym. Na placu ustawione będą ławki, tablica z regulaminem oraz kosz na śmieci.
Zakres robót dla tej części inwestycji obejmuje :
 roboty ziemne : zdjęcie humusu, korytowanie, wyznaczenie kształtu placu, ułożenie podsypki z tłucznia kamiennego odsączającej gr. ok. 15cm, ułożenie obrzeży w postaci krawężnika 8x25x100 na ławie betonowej, ułożenie podsypki z kruszywa łamanego gr. 10cm, ułożenie warstwy piaskowo-cementowej gr. 5cm, ułożenie kostki betonowej gr. 6cm. Powierzchnia placów - 16.05m2 nawierzchnia - kostka betonowa

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

4.5.5.) Wartość części: 46776,17 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa obiektu małej architektury – placu zabaw w Tymbarku, zlokalizowanego na działce nr 1155/80 o powierzchni ok. 114,75 m².
Powierzchnia placu wykonana będzie w całości jako naturalna trawiasta.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę i montaż urządzeń takich jak: zestaw zabawowy – zestaw ze zjeżdżalnią A, zestaw zabawowy – zestaw ze zjeżdżalnią B, tablica z regulaminem, ławki z rur z oparciem, kosz na śmieci, tablica edukacyjna – życie w ulu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

4.5.5.) Wartość części: 54467,79 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa obiektu małej architektury – plac zabaw na Zamieściu, zlokalizowanego na działkach nr 697 i 695 o powierzchni ok. 315,00 m².
Dojście do placu zapewnione będzie poprzez projektowaną ścieżkę o nawierzchni żwirowej, wejście na ścieżkę będzie bezpośrednio z istniejącego placu utwardzonego przed istniejącym budynkiem usługowym. Powierzchnia placu wykonana będzie w całości jako trawiasta.
Wszystkie urządzenia do zabawy, w których wysokość swobodnego spadku jest większa niż 600 mm zaleca się, aby ustawić na nawierzchni piaskowej wytłumiającej uderzenia na całej powierzchni zderzenia. Grubość warstwy piasku zaleca się, aby wynosiła 20 cm, frakcja uziarnienia między 0,2-2mm. Piasek powinien być wysokiej jakości, płukany, bez zawartości gliny, iłu i innych związków pylastych.
Przed placem zabaw od strony południowej projektuje się niewielki placyk oraz ścieżka wykonane z nawierzchni żwirowej oraz wydzielone obrzeżem betonowymi. Przy placu ustawione będą ławki, tablica z regulaminem oraz kosz na śmieci.
Zakres robót dla tej części inwestycji obejmuje :
 zdjęcie humusu, korytowanie, wyznaczenie kształtu placu, ścieżki, ułożenie podsypki z tłucznia kamiennego odsączającej gr. ok. 15 cm, ułożenie obrzeży w postaci krawężnika 8x25x100 na ławie betonowej, ułożenie podsypki z kruszywa łamanego gr. 10 cm,
powierzchnia placów, chodnika - 60.00 m2
nawierzchnia – żwirowa.
 dostawę i montaż urządzeń takich jak: huśtawka podwójna metalowa wahadłowa, huśtawka wagowa, cztery tablice edukacyjne o różnej tematyce, zestaw zabawowy, skałka wspinaczkowa, trampolina, tablica z regulaminem, ławki z rur z oparciem, kosz na śmieci.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

4.5.5.) Wartość części: 87479,08 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Po dokonaniu wyboru ofert okazało się, że postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Po dokonaniu wyboru ofert okazało się, że postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Po dokonaniu wyboru ofert okazało się, że postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

2021-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane